Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2010, 12:37

Farciarz mówi prawde 5 i do ulu

Avatar kacper97pl

23 stycznia 2010, 19:28

free run jak pisze w wikipedi sport ekstremalny, który polega na wykonywaniu efektownych i trudnych tricków w czasie pokonywania przeszkód na trasie biegu.

Avatar kacper97pl

23 stycznia 2010, 19:28

no i mnie farciarz dobiłeś popierasz igorro no tak można robić salta we free runie ale we free runie nie chodzi o to zeby iść na przód i robić triki to trzeba przejść jakąś trase swobodnie czy co a nie idziesz zrovbisz 2 salta myślisz że jesteś ieiwem jak się mówi na osobe co uprawia free run

Avatar MaxiorPL

21 stycznia 2010, 23:46

e tam bezsens 1/5
i zeby nie bylo wiem co to parkour

Avatar Nekromanta

20 stycznia 2010, 21:35

Pan Józek robi parkour tak samo jak ja XD

Avatar Psycho

19 stycznia 2010, 18:34

5/5 :)

Avatar fabianoo

19 stycznia 2010, 14:26

chce wiecej pana Juzka :) 5

Avatar Igorro2008

18 stycznia 2010, 21:14

@Farciarz
Dzięki za poparcie :)


powiem wam że jak w życiu nie ćwiczyliście Le Parkour to się nie wypowiadajcie bo tylko człowiek ćwiczące potrafi odróżnić 3run i parkour... wg wikipedi 3run-(...)Głównymi trickami są tzw. flipy.

A flipy jak wiadomo są to salta :)

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2010, 18:34

Pan Józek wymiata.
5/5

Avatar Farciarz

18 stycznia 2010, 15:49

nie jakie ***a salta, gostek dobrze pisze,sam mowisz ze nazwa sama mowi, "Free" - Wolnosc, Swoboda, "Run"-bieg, zabroni ci ktos podczas tego salta robic?
A Parkour to Sport polegajacy na Przebyciu drogi z Punktu "A" do punktu "B" po lini prostej w jak najszybszy sposob,pozdro wszystkim treucerom i sory ze sie wymadrzam

Avatar drake

18 stycznia 2010, 15:36

Żałosne... Freerun jak sama nazwa wskazuje no ludzie jakie ***a salta xD

Avatar Igorro2008

18 stycznia 2010, 15:26

@odd150
nie wypowiadaj się bo gó*no się znasz... Free run to różne salta itp. (akrobacje) a le parkour to pokonywanie przeszkód...

Avatar kacper97pl

18 stycznia 2010, 08:40

i to nieiwem co to było z jedenj strony łatwo pokonał przeszkody a z drugiej strony efektownie xD

Avatar kacper97pl

18 stycznia 2010, 08:39

free run to jest szybko pokonywanie przeszkód
a parkour to pokonywanie przeszkód efektownie

Avatar Panna_Lovegood

17 stycznia 2010, 20:16

fajny gość z tego pana Józka, już mi się podoba, a szczególnie ten Parkour :) 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka