Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2011, 23:17
jeden śpi drugi ziewa pozostali se przymulają jak to azjaci 4/5
Odpisz
29 stycznia 2010, 17:13
mało śmiechowe...gościu ziewa jak małpa ;] 2/5
Odpisz
19 stycznia 2010, 19:53
5/5 dobre :D
Odpisz
19 stycznia 2010, 18:36
dobre... 4/5
Odpisz
18 stycznia 2010, 18:30
Musi tam być nudno ale pocieszmy ich...Obrazek też jest nudny.:P
1/5
Odpisz
17 stycznia 2010, 20:20
mało śmieszne, 2
Odpisz
17 stycznia 2010, 15:21
1/5
Odpisz
17 stycznia 2010, 14:49
niestety na jeja.pl nie umiEJĄ robić demotów
Odpisz
17 stycznia 2010, 11:52
ja często ziewam nawet w tej chwili a pysk każdy ma inny a chinczyk szczególnie taki 1
Odpisz
17 stycznia 2010, 11:02
gdyby ten pan pośrodku nie miał psiej twarzy,to nie byłoby mi do śmiechu ;P
Odpisz
17 stycznia 2010, 09:51
Nic dziwnego, skoro 50 raz robią to samo, to nawet nie ma co się dziwić. 4/5.
Odpisz
17 stycznia 2010, 09:51
1
Odpisz
17 stycznia 2010, 09:51
No nie wiem jak wy ale ja trochę nie rozumiem :(?
Odpisz
17 stycznia 2010, 09:14
zal 1/5
Odpisz
17 stycznia 2010, 08:43
super ***iaszcze i w ogóle
1/5
Odpisz