Obecna sytuacja w USA na jednym zdjęciu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 20:53
Russia great again?
Odpisz
10 lutego 2017, 21:45
@ptasznik5: Czy Starlight (czy jak ona się tam nazywała) nie byłaby lepszym koniem do szerzenia komunizmu?
Odpisz
10 lutego 2017, 21:49
@Krzyniu: po pierwsze to kucem nie koniem po drugie niby tak ale RD jest moją ulubioną
Odpisz
10 lutego 2017, 23:16
@ptasznik5: Make Russia great again !
Odpisz
10 lutego 2017, 23:46
To stare
Odpisz
10 lutego 2017, 23:49
@ptasznik5: Stara Rosja = lepsza Rosja
Odpisz
10 lutego 2017, 23:56
jedyne co lepsze mieli to kulturę jako pojęcie ogólne :v
Odpisz
11 lutego 2017, 00:12
@ptasznik5: Wszystko mieli lepsze.
Wolność osobista, armia, no i oczywiście monarchia
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 00:17
Po czym nastała wielka smuta i takie wszystko lepsze to oni nie mieli zwłaszcza że Rosjanie żałują upadku ZSRR bo to okres głównie ich zwycięstw i potęgi (z tego co mi wiadomo przegrali tylko z nami i Zimną wojnę)
Odpisz
11 lutego 2017, 00:21
@ptasznik5: Chodzi mi o Rosję XVIII i XIX-wieczną.
Ludzie myśleli, że w ZSRR było bajecznie i chcieliby przywrócenia tylko dlatego, że nie mieli w jaki sposób porównać ich państwa z zachodem Europy. Niedoinformowanym i po prostu głupim społeczeństwe łatwo się manipuluje i rządzi. Polecam przeczytać "Rok 1984" Orwella.
Odpisz
11 lutego 2017, 11:10
a ją polecam oglądnąć film 1612 rok :)
moja lubiona scena z tego filmu:
mały ruske: Mamo patrz anioły zleciały do nas z nieba
matka ruska: dziecko chowaja się to nie anioły, to husaria
Odpisz
19 lutego 2017, 12:42
Ta, albo Folwark Zwierzęcy.
Odpisz
21 lutego 2017, 17:01
@ptasznik5: Niech żyje CCCP!
Odpisz
21 lutego 2017, 17:08
@Renifer2049: Bardzo dobra książka
Odpisz
10 lutego 2017, 21:00
O co chodzi z tą prostytutką na pierwszym planie?
Odpisz
15 lutego 2017, 17:01
@lorax12: Typowy bul dupy o nic. A murzyn próbuje jej wyjaśnić, dlaczego jest idiotką
Odpisz
15 lutego 2017, 18:32
@AresXX22: :v
No
To przecież tylko jedna noc była
Odpisz
11 lutego 2017, 11:06
Why Russia. :(
Odpisz