Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

10 lutego 2017, 20:53

Russia great again?

Avatar Krzyniu

10 lutego 2017, 21:45

@ptasznik5: Czy Starlight (czy jak ona się tam nazywała) nie byłaby lepszym koniem do szerzenia komunizmu?

Avatar ptasznik5

10 lutego 2017, 21:49

@Krzyniu: po pierwsze to kucem nie koniem po drugie niby tak ale RD jest moją ulubioną

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 23:16

@ptasznik5: Make Russia great again !

Avatar ptasznik5

10 lutego 2017, 23:46

To stare

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 23:49

@ptasznik5: Stara Rosja = lepsza Rosja

Avatar ptasznik5

10 lutego 2017, 23:56

jedyne co lepsze mieli to kulturę jako pojęcie ogólne :v

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2017, 00:12

@ptasznik5: Wszystko mieli lepsze.
Wolność osobista, armia, no i oczywiście monarchia

Avatar ptasznik5

Edytowano - 11 lutego 2017, 00:17

Po czym nastała wielka smuta i takie wszystko lepsze to oni nie mieli zwłaszcza że Rosjanie żałują upadku ZSRR bo to okres głównie ich zwycięstw i potęgi (z tego co mi wiadomo przegrali tylko z nami i Zimną wojnę)

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2017, 00:21

@ptasznik5: Chodzi mi o Rosję XVIII i XIX-wieczną.
Ludzie myśleli, że w ZSRR było bajecznie i chcieliby przywrócenia tylko dlatego, że nie mieli w jaki sposób porównać ich państwa z zachodem Europy. Niedoinformowanym i po prostu głupim społeczeństwe łatwo się manipuluje i rządzi. Polecam przeczytać "Rok 1984" Orwella.

Avatar Ravennicht

11 lutego 2017, 11:10

a ją polecam oglądnąć film 1612 rok :)
moja lubiona scena z tego filmu:
mały ruske: Mamo patrz anioły zleciały do nas z nieba
matka ruska: dziecko chowaja się to nie anioły, to husaria

Avatar Renifer2049

19 lutego 2017, 12:42

Ta, albo Folwark Zwierzęcy.

Avatar ZSRRBall

21 lutego 2017, 17:01

@ptasznik5: Niech żyje CCCP!

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2017, 17:08

@Renifer2049: Bardzo dobra książka

Avatar lorax12

10 lutego 2017, 21:00

O co chodzi z tą prostytutką na pierwszym planie?

Avatar AresXX22

15 lutego 2017, 17:01

@lorax12: Typowy bul dupy o nic. A murzyn próbuje jej wyjaśnić, dlaczego jest idiotką

Avatar lorax12

15 lutego 2017, 18:32

@AresXX22: :v
No
To przecież tylko jedna noc była

Avatar Ravennicht

11 lutego 2017, 11:06

Why Russia. :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka