Pieseł taki rozciągliwy wow
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Lekko nie będzie
Tacy to pożyją
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2018, 20:45
owo
Odpisz
13 kwietnia 2017, 13:10
(。◕‿‿◕。)
Odpisz
15 marca 2017, 12:58
Jaka to rasa psa?
Odpisz
21 marca 2017, 17:27
@Cutewolf: Shiba Inu (Tak my się wydaje bo to rasa piesełów, ale nie jestem pewna czy to dokładnie ta rasa co ten pies)
Odpisz
30 marca 2017, 15:57
@Ginny1374: Thx :)
Odpisz
26 marca 2017, 14:09
@Ginny1374: tak, shiba inu to piesel. wiem bo sam mam takiego ^^
Odpisz
11 lutego 2017, 21:26
właśnie leżę w szpitalu
.
.
.
.
.
.
.
dostałem cukrzycy
Odpisz
13 marca 2017, 14:40
@Kideu: Od cukrzycy nie leży się w szpitalu.
Odpisz
13 marca 2017, 14:52
@Hawaiiball: Mój dziadek leżał przez jakiś czas.
Odpisz
13 marca 2017, 16:18
@Estonia_ball: a ile miał lat?
Odpisz
13 marca 2017, 16:23
@Nemezis_: 75
Odpisz
13 marca 2017, 16:27
@Estonia_ball: bo to też zależy od wieku! mój kuzyn ma cukrzycę i nie poszedł do szpitala(miał 15lat)ale np.75latek ma inny organizm i inaczej reaguje na niektóre bodźce
(tak naprawdę nie wiem co pie**olę)
Odpisz
13 marca 2017, 18:50
@Hawaiiball: Chociaż, w przypadku tzw. stopy cukrzycowej już trzeba pobyć trochę w szpitalu np. na amputację, ale to już w ostateczności.
Odpisz
13 marca 2017, 18:09
@Blazex,,akita"
Odpisz
13 marca 2017, 16:31
Jak one szybko dorastają
*płacze*
Odpisz
13 marca 2017, 15:50
jaka to rasa?
Odpisz
13 marca 2017, 16:17
@Jeremi_PL: "Pieseł" z rodziny "Wowatych śniegomirów"
Odpisz
13 marca 2017, 16:22
@Jeremi_PL: Chyba Shiba, ale nie jestem pewien.
Odpisz
13 marca 2017, 15:05
Odpisz
13 marca 2017, 13:40
*rzyg skitlesami*
Odpisz
13 marca 2017, 13:05
2cute4me
Odpisz
11 lutego 2017, 22:59
Odpisz
11 lutego 2017, 22:57
Odpisz
11 lutego 2017, 19:46
Pieseł Junior
Odpisz
11 lutego 2017, 20:51
@Pandzianikki: będzie dumnym następcą swego ojca
Odpisz
11 lutego 2017, 21:15
@Keniazi: A jakże
Można wiedzieć kto jest na avku?
Odpisz
11 lutego 2017, 20:10
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 21:47
@Asiimov: Nie mam ekranu...Cyganie zabrali.
Odpisz
11 lutego 2017, 21:59
@Asiimov: Cukrzyca O_O
Odpisz