Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2021, 23:32
Ona jes pedauem
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 22:01
sama robiłam.
Odpisz
19 lutego 2017, 22:15
@vince_: czemu w gardło ?
Odpisz
19 lutego 2017, 22:22
@loloja: czasem niektórzy (także ja) czują się jakbym zaraz mieli kogoś zabić. bardzo silny cios w gardło może spowodować śmierć poprzez zmiażdżenie tchawicy, natomiast silny powoduje duży ból, wymioty i/lub dławienie się.
Odpisz
19 lutego 2017, 22:24
@vince_: spoko lubisz zabijać żeby twoje ofiary długo cierpiały ?
Odpisz
19 lutego 2017, 22:30
@loloja: jeszcze nikogo nie zabiłam, na szczęście. i nie lubię ranić bliskich, coś podobnego było na tumblrze.
Odpisz
20 lutego 2017, 06:27
@vince_: Kwiatuszek, stop
Odpisz
20 lutego 2017, 12:31
@Absolutna_Mega_Absol: kwiatuszek śmierci.
Odpisz
20 lutego 2017, 12:41
@vince_: Czemu uśmiechnięte kwiatki to takie zło
Odpisz
20 lutego 2017, 12:53
@Absolutna_Mega_Absol: bo tumblr to zło.
Odpisz
20 lutego 2017, 12:54
@vince_: A co ma do tego tumblr?
Odpisz
20 lutego 2017, 13:08
@Absolutna_Mega_Absol: bo oryginał był na tumblr i pomyślałam o oryginale i zrobiłam remake.
Odpisz
20 lutego 2017, 13:25
@vince_: A, k
Odpisz
20 lutego 2017, 15:11
@vince_: zapamiętam to sobie :3...
Odpisz
20 lutego 2017, 17:05
@vince_: domyślam się że tak właśnie jest jednak gdybyś miała zabić to wolałabyś zrobić tak żevt twoja ofiara długo cierpiała czy raczej na odwrót ?
Odpisz
20 lutego 2017, 17:09
@loloja: raczej długo.
Odpisz
30 marca 2017, 23:02
@loloja: niech cierpi.
Odpisz
31 marca 2017, 11:24
dokładnie, miły człowieku.
Odpisz
19 lutego 2017, 22:33
Odpisz
20 lutego 2017, 06:59
jeblem XD
Odpisz
20 lutego 2017, 10:18
@CytrynXD: czemu na awatarze masz dziewczynę a piszesz w rodzaju męskim?
Odpisz
20 lutego 2017, 13:48
@maks030707: bo to tylko avek XD
Odpisz
20 lutego 2017, 13:52
@CytrynXD: już myślałem że jesteś jakimś trans-gównem
Odpisz
20 lutego 2017, 16:27
@maks030707: nie jestem XD
Odpisz
20 lutego 2017, 10:27
Odpisz
20 lutego 2017, 00:25
To już było lol
Odpisz
19 lutego 2017, 22:09
jebłem przy tym jezu chryste XD
Odpisz
19 lutego 2017, 21:47
słuchaj uchem a nie brzuchem nabiera nowego znaczenia
Odpisz
19 lutego 2017, 21:16
mózg myśli brzuchem a brzuch mózgiem ;-;
Odpisz
19 lutego 2017, 21:14
"Jestem tak gruby że od wieków nie widziałem swojego pindola"
Odpisz
13 lutego 2017, 15:37
jabba the hutt tylko że z rękami i nogami
Odpisz
13 lutego 2017, 15:20
The rape ist #lenny#
Odpisz