Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2022, 22:31
Tak
Odpisz
10 stycznia 2018, 23:48
u góry oraz używam touchpada (myszką mi trudno) wychowałam się z nim
Odpisz
18 lutego 2017, 14:09
Tak ci co używają 0 i ci co go nie używają. Pozdro dla spostrzegawczych.
Odpisz
18 lutego 2017, 15:03
@MRozu_ma_jeja: Właśnie też chciałem to napisać.
Odpisz
18 lutego 2017, 12:37
ten z cyframi jest gorszy
Odpisz
18 lutego 2017, 09:59
Kto używa num-pada?!
Odpisz
18 lutego 2017, 10:04
@PanSowa12: Ja.
Odpisz
18 lutego 2017, 10:17
@Krzyniu: w połączeniu z altem można pisać znakami
Odpisz
18 lutego 2017, 11:10
@PanSowa12: Ja. Cały czas.
Odpisz
18 lutego 2017, 11:48
@PanSowa12: Grałeś w GTA?
Odpisz
18 lutego 2017, 11:37
Są trzy typy ludzi*
Odpisz
18 lutego 2017, 08:35
ja u góry ponieważ po prawej mi nie działa :/
Odpisz
18 lutego 2017, 09:33
@juzi46: Włącz numlock
Odpisz
18 lutego 2017, 09:50
@Domijeja: A nie przypadkiem wyłącz? Lock to blokada itp.
Odpisz
18 lutego 2017, 10:06
@Memoznawca: Właśnie on chyba "blokuje" te klawisze do funkcji numerycznych, bo normalnie mogą np. przewijać/cofać stronę w przeglądarce.
Odpisz
18 lutego 2017, 09:18
Mam klawiaturę ten key-less
Odpisz
18 lutego 2017, 09:05
Kiedy kupisz lapka za 700 zł, 14 calowego i nie masz numpada ;-;
Odpisz
18 lutego 2017, 09:14
No a czego się spodziewałeś?
Odpisz
18 lutego 2017, 10:34
"Bogactwo"
Odpisz
18 lutego 2017, 12:06
700? tani
Odpisz
18 lutego 2017, 16:20
Odpisz
18 lutego 2017, 08:41
Odpisz
18 lutego 2017, 08:20
ja nie mam tej z prawej :3
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2017, 08:07
no patrzę tu klawiaturę i pewnie jest ta sama na moim laptopie
Odpisz
18 lutego 2017, 08:03
Obydwa.
Odpisz
13 lutego 2017, 19:37
1 Mężczyźni
2 Kobiety
Odpisz
13 lutego 2017, 20:33
@gabrysplodowski: Od dziś jestem mężczyzną :v
Odpisz
18 lutego 2017, 08:04
@wiedzma102: No i ja :T
Odpisz
18 lutego 2017, 08:32
@gabrysplodowski: Chodzi o to ze
-Są dwa rodzaje ludzi
-Kobiety i mężczyźni
Znacie jakichś innych ludzi którzy nimi nie są?
Odpisz
18 lutego 2017, 08:52
@gabrysplodowski: ja od dziś też jestem facetem :p
Odpisz
18 lutego 2017, 08:53
@gabrysplodowski: To ty nie wiesz że jest około 126 różnych rodzai płci? Przecież żyjemy w 21 wieku.
Odpisz
18 lutego 2017, 09:05
@Czekoladka108: Wiek zapisujemy liczbą rzymską, czy jakoś tak... XXI w.
Odpisz
18 lutego 2017, 09:07
@wiedzma102: Ja też :/
Odpisz
18 lutego 2017, 09:19
@gabrysplodowski: Ja jestem helikopterem :v
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2017, 09:36
@marcel22205: a nie hugokopterem?
Odpisz
18 lutego 2017, 10:20
@gabrysplodowski: tak :T
Odpisz
18 lutego 2017, 10:44
@gabrysplodowski: zapomniałem że muszę być tolerancyjny żeby żyć na tym świecie...
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2017, 17:03
ja prawie nigdy nie używam tej z prawej...
Odpisz
13 lutego 2017, 17:15
jak ty w gta sa grasz?
Odpisz
13 lutego 2017, 17:24
nie gram bo nie mam (miałem)... gdzie tam się tego używa?
Odpisz
13 lutego 2017, 17:31
lowridery tańce i inne
Odpisz
13 lutego 2017, 17:41
Samolot.
Odpisz
13 lutego 2017, 18:11
dokładnie
Odpisz
13 lutego 2017, 19:01
ja nie miałem kiedyś tych liczb po prawej wiec dużo było zabawy przy zmienianiu sterowania żeby działały lowridery i wgl i można było w miarę łatwo sterować
Odpisz