Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rebelian_Spokoju

4 stycznia 2025, 14:15

Jeja na losowych to dosłownie gaileo

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2021, 06:36

Zabawa jedzeniem nabiera nowego znaczenia

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 13:02

Ciekawe jaka jest temperatura we wnętrzu ISS.

Avatar LubieTostyPL

5 lutego 2017, 16:47

ISIS przeczytałem

Avatar Slenderowiec2012

18 lutego 2017, 10:28

Pewnie jakieś 20-30 stopni :v

Avatar Park_Jimin

18 lutego 2017, 13:59

@LubieTostyPL: Ja tak samo

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 22:29

@LubieTostyPL: Ja też xd

Avatar Brokula

18 lutego 2017, 22:55

Czy te paletki są z czekolady...?

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2017, 10:35

Nieprawda. Woda by przyległa dzięki napięciu powierzchniowym

Avatar darcus

18 lutego 2017, 12:44

Niekoniecznie. W warunkach nieważkości rozkład sił jest troszeczkę inny. A jeśli już to nie dzięki napięciu powierzchniowemu, tylko sile przylegania. Napięcie powierzchniowe to jest właśnie to, dzięki czemu nie przylega.

Avatar AurelionSol

18 lutego 2017, 13:06

@darcus: I ten avek heh

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2017, 13:47

@AurelionSol: Wiesz, ja nigdy nie widziałem komentarza darcusa w który nie byłby taki jak ten

Avatar AurelionSol

18 lutego 2017, 14:19

może nie znam jego komentarzy na pamięć

Avatar MR_Lizard

19 lutego 2017, 14:23

@darcus: tudududududududuusuuudd

jejowy einsteiiiin

Avatar darcus

19 lutego 2017, 14:37

@MR_Lizard: Koniec Einsteina, pora na Zweisteina i Dreisteina!

Avatar MR_Lizard

19 lutego 2017, 14:40

@darcus: niemiecki smieszek

Avatar Tatar09

5 lutego 2017, 14:24

Fotomontaż, ziemia jest płaska a NASA to spisek.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 16:55

@Tatar09: Mam nadzieję, że bait.

Avatar lulul

5 lutego 2017, 17:26

Nie znasz się idioto, media już cię zmanipulowały. Jak wytłumaczysz powodzie?! Woda zlatywałaby na boki.

Avatar Tatar09

5 lutego 2017, 17:57

@lulul: wystarczy tylko przybliżyć na wodę i widać ze podrobione! Trzeba by być głupi żeby w to wierzyć!

Avatar RevanShan

18 lutego 2017, 11:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka