Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Royalo04

17 lutego 2017, 08:58

takie prawdziwe

Avatar Simberli

16 lutego 2017, 21:38

to lepsze niż horror, który wczoraj oglądałam

Avatar lulul

16 lutego 2017, 21:29

Było...

Avatar loloja

16 lutego 2017, 18:31

wyjątkowo pasjonująca opowieść

Avatar Amieg1234

16 lutego 2017, 18:29

Najlepsza pasta ever

Avatar Kejdzej

16 lutego 2017, 18:09

Avatar hehineji

14 lutego 2017, 23:16

tez mieszkam na 4 pietrze, tez mam zielony smietnik, tez mam bezpieczniki w piwnicy
ku*wa mam sie bac?

Avatar Wolfmer

14 lutego 2017, 22:42

łza w oczku

Avatar Buras

14 lutego 2017, 22:25

KRAAAAAAUUUUUUUUU

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lutego 2017, 22:22

Ufff... mieszkam przy lesie. Człowieku małpo! Nie dzisiaj...

Avatar Krzyniu

14 lutego 2017, 22:11

Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze. Leżałem bez ruchu, światło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic takiego się nie stało. Ten dźwięk kraczenia połączonego ze skowytem i drapaniem był jednostajny i miarowy, doprowadzał mnie do takiej skrajności, że mówiłem sobie tylko: przecież to się nie może dziać naprawdę, to nie jest horror tylko prawdziwe życie, serio miałem już łzy w oczach , nie wiem ile leżałem bez ruchu, ale gdy kraczenie trochę ucichło, zebrałem się w sobie i delikatnie podeszłem do okna. Na śmietniku nic się nie działo, postanowiłem więc, że uchylę trochę firankę i zobaczę dokładniej. Chwyciłem lekko za krawędź... JEEEBBBBB! KRAAAAAA! Jak coś nie pie**olnie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Cowiek maupa, największy zbrodniarz wojenny! "Sku*wysynie zostaw mnie!!!" darłem się jak poje**ny, a on tylko: KRAAAAAA! KRAAAAAA! UUUUUU...! Wje**łem się do pokoju, a on stanął przede mną na parapecie w całej okazałości, szybko wybiegłem z mieszkania, otworzyłem szafkę na bezpieczniki na korytarzu, chcąc urwać drzwiczki, aby mieć czym się bronić, ale Cowiek już był za mną... KRAAAAAAAAAAA! Odskoczyłem... a on jak nie pie**olnie w te bezpieczniki, w całym bloku zamigotało światło, a ja korzystając z okazji, zamknąłem drzwiczki i zakleiłem je gumą do żucia... A on tylko wył i prychał, po czym się uspokoił, a ja wróciłem do swojego łóżka... Cowiek Maupa siedzi już w budce na bezpieczniki drugi rok... A ja tylko modlę się, żeby nie było jakiejś awarii w bloku...

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2017, 22:15

@Krzyniu: Mamy nową, jejakową historię! A raczej creepypastę.

Avatar Maks2603

Edytowano - 14 lutego 2017, 22:20

Ona nie jest ani jejowa, ani tym bardziej nowa ;__;.

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2017, 22:20

@Maks2603: O nie ;____;

Avatar Lukasgda123

14 lutego 2017, 22:16

DOKŁADNIE w tym samym momencie kiedy ta pasta się skończyła, usłyszałem dziwny dźwięk za oknem, omal się nie zesrałem.

Avatar wampirra107

14 lutego 2017, 22:14

Bede mieć koszmary *_*

Avatar Soberker

14 lutego 2017, 22:10

Creepypasta na dobranoc :P

Avatar Kejdzej

14 lutego 2017, 22:09

Wrzucałem to, jak ledwo weszły gify 2.0 i nie weszło niestety :/
Ale ciągle zajebiste! 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tacy sami, a ściana między nami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka