Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2018, 15:09
wygląda jak ksiundz
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2017, 22:26
Tfw byłam w Małe Ciche (Grammar Nazi's pomóżcie, jak to odmienić?) na wycieczce szkolnej, najprawdopodobniej w tej samej stacji :")
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2017, 22:46
@Attero: W Małych Cichych chyba
Odpisz
20 lutego 2017, 23:14
@Attero: Ja słyszałem od miejscowych Małem Cichem.
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2017, 00:06
@Attero: Miejscowość to mursesichle.(czy jakoś tak)
Odpisz
21 lutego 2017, 07:20
@baarts: *Murzasichle
Odpisz
21 lutego 2017, 23:06
@Attero: W Małych Cichych (też byłam)
Odpisz
21 lutego 2017, 00:41
Jan Duda II
Odpisz
20 lutego 2017, 22:35
Andrzej - prezydent, który został papieżem.
Odpisz
20 lutego 2017, 23:05
@Pikachu: Poszedłbym na to z wielką chęcią
Odpisz
20 lutego 2017, 23:07
@Pandzianikki: To byłby hit.
Odpisz
20 lutego 2017, 23:15
@Pikachu: I to na całym świecie
A tego,kto nie wielbi Imperatora Dudeła,to do obozu
Odpisz
20 lutego 2017, 23:13
W styczniu byłem w Małem Cichem.
Odpisz
20 lutego 2017, 21:28
Zamiast pobytu przeczytałem odbytu ;-;
Odpisz
20 lutego 2017, 21:19
Jan pawlacz aka Khalif III
Odpisz
20 lutego 2017, 21:13
Odpisz
20 lutego 2017, 21:10
To dlatego mohery się do niego modlą!
Odpisz
16 lutego 2017, 15:09
Czy ten najświętszy obraz jest cudowny jak ten na jasnej górze
Odpisz
16 lutego 2017, 14:51
Trochę lipa.
Odpisz
16 lutego 2017, 14:22
Co dwa lata jeżdżę do Małego Cichego ^^
#NobyCares
Odpisz
16 lutego 2017, 14:23
Ja byłem w tym roku.
Odpisz
16 lutego 2017, 14:24
@DarthKrooge: No właśnie,m tam jest cudownie, nigdy mi się nie znudzi ^^
Odpisz
16 lutego 2017, 14:26
A ja byłem w wieżycy
Odpisz
20 lutego 2017, 21:11
@DarthKrooge: ja też byłem w tym roku piona!
Odpisz
20 lutego 2017, 23:02
A ja byłem w domu...
Odpisz
20 lutego 2017, 23:15
Ja co roku jeżdżę.
Odpisz
20 lutego 2017, 23:18
@Macio720: Ja co dwa lata do Małego cichego i co dwa do Gołdapu na Mazurach
Odpisz