Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wilsonXcuddyXhouse

4 października 2018, 15:09

wygląda jak ksiundz

Avatar Attero

Edytowano - 20 lutego 2017, 22:26

Tfw byłam w Małe Ciche (Grammar Nazi's pomóżcie, jak to odmienić?) na wycieczce szkolnej, najprawdopodobniej w tej samej stacji :")

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 20 lutego 2017, 22:46

@Attero: W Małych Cichych chyba

Avatar Macio720

20 lutego 2017, 23:14

@Attero: Ja słyszałem od miejscowych Małem Cichem.

Avatar baarts

Edytowano - 21 lutego 2017, 00:06

@Attero: Miejscowość to mursesichle.(czy jakoś tak)

Avatar ham22

21 lutego 2017, 07:20

@baarts: *Murzasichle

Avatar ZpanikowanyPilot

21 lutego 2017, 23:06

@Attero: W Małych Cichych (też byłam)

Avatar HusariaPodWiedniem

21 lutego 2017, 00:41

Jan Duda II

Avatar Pikachu

20 lutego 2017, 22:35

Andrzej - prezydent, który został papieżem.

Avatar Pandzianikki

20 lutego 2017, 23:05

@Pikachu: Poszedłbym na to z wielką chęcią

Avatar Pikachu

20 lutego 2017, 23:07

@Pandzianikki: To byłby hit.

Avatar Pandzianikki

20 lutego 2017, 23:15

@Pikachu: I to na całym świecie

A tego,kto nie wielbi Imperatora Dudeła,to do obozu

Avatar Macio720

20 lutego 2017, 23:13

W styczniu byłem w Małem Cichem.

Avatar sylwon1234

20 lutego 2017, 21:28

Zamiast pobytu przeczytałem odbytu ;-;

Avatar matiExtreme

20 lutego 2017, 21:19

Jan pawlacz aka Khalif III

Avatar GorciuPL

20 lutego 2017, 21:13

Avatar Pikapool

20 lutego 2017, 21:10

To dlatego mohery się do niego modlą!

Avatar Keniazi

16 lutego 2017, 15:09

Czy ten najświętszy obraz jest cudowny jak ten na jasnej górze

Avatar GalenMarek

16 lutego 2017, 14:51

Trochę lipa.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2017, 14:22

Co dwa lata jeżdżę do Małego Cichego ^^

#NobyCares

Avatar DarthKrooge

16 lutego 2017, 14:23

Ja byłem w tym roku.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2017, 14:24

@DarthKrooge: No właśnie,m tam jest cudownie, nigdy mi się nie znudzi ^^

Avatar polandball1

16 lutego 2017, 14:26

A ja byłem w wieżycy

Avatar pawes789

20 lutego 2017, 21:11

@DarthKrooge: ja też byłem w tym roku piona!

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 23:02

A ja byłem w domu...

Avatar Macio720

20 lutego 2017, 23:15

Ja co roku jeżdżę.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 23:18

@Macio720: Ja co dwa lata do Małego cichego i co dwa do Gołdapu na Mazurach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

To by wystarczyło

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka