Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DIGIMKE

16 lutego 2017, 19:40

I jest jeszcze ten jeden ja, który zapi**dala w podkoszulce bo mu za cuepło inaczej.

.
.
.
.
.
.

P.S minusy tego przyzwyczajenia są takie, że lato prześpię w lodówce.

Avatar
Madzieu87

16 lutego 2017, 21:04

@DIGIMKE: czym ty jesteś
ja w zimę siedzę w pokoju w którym temperatura wynosi około 30°
i siedzę w bluzie

Avatar DIGIMKE

Edytowano - 17 lutego 2017, 19:44

Czymś co nie powinno powstac. A w moim pokoju pokoju jest tak, że choćby wieczorem nie mógł bym zasnąć przez ciepło, rano i tak będzie 15 stopni max. Ale to już chyba moja przyrodzona cecha. (STORY TIME) Jak kiedyś byłem młody (9 lat)to w zimie wpadłem to przerębli z lodem.Byłem ciepło ubrany a nie działało to na mą korzyść bo ubrania przesiąkły zimną wodą a wpadłem po pas. Po czym wróciłem do domu, a moje nogi były FIOLETOWE a ja miałem to gdzieś bo pozwolili mi na komputer wejść to wiesz(bo na pole by mnie nie puścili choćby mnie mieli związać) a ja nie miałem nawet kataru czy przeziębienia. Long story short żadna katastrofa naturalna nie może mi nic zrobić.I mam tego więcej.

Avatar
Madzieu87

18 lutego 2017, 12:25

@DIGIMKE: D: jak D:

Avatar ptasznik5

Edytowano - 25 lutego 2017, 14:07

przyzwyczajenie mam podobnie raz na przystanku kiedy było z jakieś 7 stopni i lał deszcz stałem se w koszuli i mundurku (zakończenie roku nwm jakim cudem taka temperatura panowała)

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 14:28

@DIGIMKE: Nam pani raz w przedszkolu kazała wyjść na dwór tylko w koszulkach bez butów (spodnie były) na 1 godzinę

Poszła do więzienia lmao

Avatar ZSRRBall

26 lutego 2017, 06:27

Co? °_°

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2017, 14:05

@ZSRRBall: Nie bylismy godziny na dworze ale z 20 minit tak potem ktos to zobaczył

Avatar
Madzieu87

26 lutego 2017, 14:23

nadal mnie to zastanawia 🤔

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2017, 14:24

Ja też nie wiem dlaczego może już miała dość

Avatar ZSRRBall

26 lutego 2017, 14:48

Aha ok

Avatar
Madzieu87

26 lutego 2017, 18:01

tzn też nie lubię dzieci, ale nie aż tak XDDD

Avatar JanuszTheFat

25 lutego 2017, 16:36

Od kiedy 2 stopnie to zimno. Może jeszcze w domu powinno być 25 stopni żeby wszyscy było gorąco?

Avatar Broski

25 lutego 2017, 15:37

Powinno się nazywać 'cholerna chlapa'.

Avatar Krzyniu

25 lutego 2017, 14:07

Jeszcze nie było zimno. Nie pamiętam żeby w Polsce w ogóle było poniżej - 50 stopni.

Avatar ptasznik5

25 lutego 2017, 14:03

ja lubie chłód a nienawidzę upału

Avatar Papayou

16 lutego 2017, 16:24

czapka na łeb, a nie, na goło chodzi i marudzi, że zimno

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Za co ta premia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka