Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Za co ta premia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2017, 19:40
I jest jeszcze ten jeden ja, który zapi**dala w podkoszulce bo mu za cuepło inaczej.
.
.
.
.
.
.
P.S minusy tego przyzwyczajenia są takie, że lato prześpię w lodówce.
Odpisz
16 lutego 2017, 21:04
@DIGIMKE: czym ty jesteś
ja w zimę siedzę w pokoju w którym temperatura wynosi około 30°
i siedzę w bluzie
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2017, 19:44
Czymś co nie powinno powstac. A w moim pokoju pokoju jest tak, że choćby wieczorem nie mógł bym zasnąć przez ciepło, rano i tak będzie 15 stopni max. Ale to już chyba moja przyrodzona cecha. (STORY TIME) Jak kiedyś byłem młody (9 lat)to w zimie wpadłem to przerębli z lodem.Byłem ciepło ubrany a nie działało to na mą korzyść bo ubrania przesiąkły zimną wodą a wpadłem po pas. Po czym wróciłem do domu, a moje nogi były FIOLETOWE a ja miałem to gdzieś bo pozwolili mi na komputer wejść to wiesz(bo na pole by mnie nie puścili choćby mnie mieli związać) a ja nie miałem nawet kataru czy przeziębienia. Long story short żadna katastrofa naturalna nie może mi nic zrobić.I mam tego więcej.
Odpisz
18 lutego 2017, 12:25
@DIGIMKE: D: jak D:
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2017, 14:07
przyzwyczajenie mam podobnie raz na przystanku kiedy było z jakieś 7 stopni i lał deszcz stałem se w koszuli i mundurku (zakończenie roku nwm jakim cudem taka temperatura panowała)
Odpisz
25 lutego 2017, 14:28
@DIGIMKE: Nam pani raz w przedszkolu kazała wyjść na dwór tylko w koszulkach bez butów (spodnie były) na 1 godzinę
Poszła do więzienia lmao
Odpisz
26 lutego 2017, 06:27
Co? °_°
Odpisz
26 lutego 2017, 14:05
@ZSRRBall: Nie bylismy godziny na dworze ale z 20 minit tak potem ktos to zobaczył
Odpisz
26 lutego 2017, 14:23
nadal mnie to zastanawia 🤔
Odpisz
26 lutego 2017, 14:24
Ja też nie wiem dlaczego może już miała dość
Odpisz
26 lutego 2017, 14:48
Aha ok
Odpisz
26 lutego 2017, 18:01
tzn też nie lubię dzieci, ale nie aż tak XDDD
Odpisz
25 lutego 2017, 16:36
Od kiedy 2 stopnie to zimno. Może jeszcze w domu powinno być 25 stopni żeby wszyscy było gorąco?
Odpisz
25 lutego 2017, 15:37
Powinno się nazywać 'cholerna chlapa'.
Odpisz
25 lutego 2017, 14:07
Jeszcze nie było zimno. Nie pamiętam żeby w Polsce w ogóle było poniżej - 50 stopni.
Odpisz
25 lutego 2017, 14:03
ja lubie chłód a nienawidzę upału
Odpisz
16 lutego 2017, 16:24
czapka na łeb, a nie, na goło chodzi i marudzi, że zimno
Odpisz