Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2017, 21:42
No facet idealny xD
Odpisz
25 lutego 2017, 23:00
"Za terrerię!" - gwint online.
Odpisz
26 lutego 2017, 03:50
Temerię
Odpisz
26 lutego 2017, 14:48
@patrol572: W kartach 3 mają dźwięk "Tererię".
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:35
nje
Odpisz
25 lutego 2017, 23:03
co ogólnie do wiedźmina to zaskakuje mnie to że nie aż tak dużo osób nosi rynsztunki wiedźmińskie tylko pierniczą sie przez 1/2 fabuły w tych niszczących klimat sklepowych zbrojach. nie tylko staty się liczą.
Odpisz
26 lutego 2017, 22:52
Sęk w tym, że niektóre sklepowe zbroje są ładniejsze od tych z wiedźmińskiego rynsztunku
Odpisz
27 lutego 2017, 18:06
@Komandor_Brytania: Daj przykład
Odpisz
3 grudnia 2017, 16:43
Te sklepowe łatwiej zdobyć :)
Odpisz
6 grudnia 2017, 20:35
@Adi34: Łatwiej ale niszczą klimat gry. Ja dopóki nie miałem możliwości szukania rynsztunków grałem w początkowej zbroi ,którą na początku gry ulepszyłem. poza tym (w moim odczuciu) nie jest aż tak trudno ubić jakiegoś potwora na lvl większym o 30. Ja zabiłem kilka takich archegryfów, żywiołaków.
Odpisz
25 lutego 2017, 17:03
Teksty Geralta no i ogólnie ze wszystkich częśći Wieśka są pprstu genialne xd
Odpisz
22 lutego 2017, 19:09
Odpisz
25 lutego 2017, 14:51
calculated
Odpisz
25 lutego 2017, 14:57
Odpisz
25 lutego 2017, 15:30
Jak Geralt ma trzy miecze, powinien sobie dać radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lutego 2017, 15:44
miałem to kiedyś jako tło na facebooku
Odpisz
22 lutego 2017, 19:07
<3 <3 <3
Odpisz