Formuła 1 vs 8 graczy rugby
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Chciał tylko pomóc
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2022, 13:12
W Red Bullu nie można narzekać na nudę
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:07
to Verstappen czy Ricciardo?
Odpisz
23 lutego 2017, 01:00
Tyle męskości na jednym gifie
Odpisz
22 lutego 2017, 17:25
czołg versus twój stary i stara
Odpisz
22 lutego 2017, 19:18
Twoje IQ vs coś niskiego jak twoje IQ, np mrówka
Odpisz
22 lutego 2017, 19:19
@Lacoste: kto wygra ja czy ja?
Odpisz
22 lutego 2017, 19:36
Mrówka
Odpisz
23 lutego 2017, 11:50
@Lacoste: no nieźle
Odpisz
16 lutego 2017, 16:54
Bolidy F1 mają system przełożenia mocy tak skonstruowany aby prędkość maksymalna była jak najwyższa, co za tym idzie cierpi na tym moment obrotowy. Niski moment obrotowy + ślizgające się koła dają to że nie trzeba ogromny wartości by przeciwstawić się bolidowi. 8 graczy zaparło się i zwiększyło powierzchnie co spowodowało że bolid boksował.
Odpisz
17 lutego 2017, 15:53
@GooseApocalypsE: Tam powinno być zwiększyło powierzchnie tarcia
Odpisz
22 lutego 2017, 17:27
@GooseApocalypsE: Przespieszenie też ma dobre, ale te silniki kręcą się do 17 000 rpm i moment obrotowy osiągany jest dość wysoko na obrotach. Do tego niska masa, a za docisk odpowiedzialne są spoilery, które nic nie dają gdy auto stoi w miejscu. Jakiekolwiek auto z TDI i 1.5 tony masy własnej stawiłoby większy większy opór w takiej sytuacji.
Odpisz
22 lutego 2017, 17:28
@Kamas: W sumie może benzyna byłaby lepsza ze względu na turbo dziurę
Odpisz
16 lutego 2017, 16:07
Oni się w końcu zmęczą.
Odpisz
16 lutego 2017, 16:31
@xAzumiKx: Paliwo też się kiedyś skończy ;)
Odpisz