Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2019, 04:19
Its a trap
Odpisz
1 marca 2017, 21:14
Czekam na remake TCW.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 09:14
@Hawaiiball: TCW?
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:45
@DinoSummer: The Clone Wars - Wojny Klonów. Jak widać moje modły i rytuały zostały wysłuchane.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:59
@Hawaiiball: Za rok ma być kolejny sezon TCW.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 11:09
@DinoSummer: That's the point.
Odpisz
1 lutego 2018, 23:05
Ja bym u nich pracował jako pomysłodawca...
Odpisz
23 lutego 2017, 07:54
Ja chciałabym samuraja jack'a 😥😥😥😢😢😢
Odpisz
23 lutego 2017, 13:55
@GabrielaKupisz: sezon 5 bedzie za 1 miesiac...
Odpisz
2 marca 2017, 13:03
@Illuminati: DZIEKI
:DDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
16 lutego 2017, 22:06
stare logo <3
Odpisz
22 lutego 2017, 18:13
@kubakk12: To ty chyba starego logo nie widziałeś :/ Jedyne prawdziwe
Odpisz
22 lutego 2017, 18:32
@kubakk12: Nowe wpadło pod walec.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:53
@gulasz88: to jest (chyba) stare-nowe
Odpisz
22 lutego 2017, 18:55
@kubakk12: Nope, to jest pierwsze logo CN
Odpisz
22 lutego 2017, 23:45
@kubakk12: Tak,to pierwsze
Odpisz
23 lutego 2017, 06:42
toż mówię, to z mema stare, kolega podał nowsze
Odpisz
14 lipca 2017, 09:21
@kubakk12: To z odpowiedzi pod komentarzem jest najpierwsze i najstarsze, a to z obrazku - teraźniejsze. Dziękuję, zamykam sprawę, dobranoc.
Odpisz
14 lipca 2017, 17:33
Była zamknięta od kilku miesięcy...
Odpisz
22 lutego 2017, 20:18
Z tego co wiem to chyba w marcu zaczną emitować ,,Magiczne Magimiecze"
Gdy usłyszałam o czym to ma być to się rozpłakałam ;__;
Odpisz
22 lutego 2017, 20:42
@Fauna24: Nie jest takie złe tylko zapi**dalają jak bolid na koksie ale i tak fajny zabijacz czasu
\__/ <- pudło na hejty za lubienie nowych kreskówek
Odpisz
22 lutego 2017, 22:51
@Fauna24: "Magiczne Magimiecze" są na CN już od jakiegoś czasu, tylko trwają jakieś 5- 10 minut, jeśli oglądasz wybiórczo popołudniami, to ciężko na nie trafić. Ogólnie nie włączałbym specjalnie, ale jak robisz coś innego w tle, to nawet mogą lecieć (bardzo prosty humor), nie tak jak "Teen Titans Go".
Odpisz
22 lutego 2017, 22:28
zapalmy znicz starym dobrym serialom [*]
Odpisz
22 lutego 2017, 19:42
i je kompletnie S********Ć
Odpisz
22 lutego 2017, 18:54
* zje*bać stare
Odpisz
22 lutego 2017, 18:48
A ja czekam, aż CN zaakceptują Infinity Train, bo mi się spodobało. ;-;
Odpisz
22 lutego 2017, 18:53
@CukiereczeQ: Mi też.
Odpisz
22 lutego 2017, 18:42
i je zepsuć bo ich nie stać na dobrych animatorów tylko jakieś brajanki w leginsach
Odpisz
17 lutego 2017, 09:13
*Zrobić raka ze starych
Odpisz
16 lutego 2017, 21:58
*zepsuć stare
Odpisz
16 lutego 2017, 21:48
Ku*wa skończcie......
Odpisz
16 lutego 2017, 21:45
kiedy możesz zepsuć stare*
Odpisz