Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2017, 23:55
PIEROGI KU*WA
Odpisz
22 lutego 2017, 18:49
A oscypki? Oscypki też się liczą
Odpisz
22 lutego 2017, 18:50
@hubikstkj: Nikt nie ogarnia zajebiozy jaką są oscypki.
Odpisz
22 lutego 2017, 19:31
@hubikstkj: ja ogarniam
Odpisz
22 lutego 2017, 19:34
Piona! Team oscypki
Odpisz
22 lutego 2017, 21:42
@hubikstkj: Jak podane?
Odpisz
22 lutego 2017, 21:55
@GooseApocalypsE: O gustach się nie dyskutuje.
Odpisz
22 lutego 2017, 21:02
Zabójczy smak, nabiera nowego znaczenia.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 20:34
Myślałem że będzie cebula °-°
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2017, 17:19
Chyba Ruski
/s
Odpisz
22 lutego 2017, 19:12
@SzyMONECKI009: albo z mięsem
Odpisz
22 lutego 2017, 19:08
Ale przynajmniej smaczne
Odpisz
22 lutego 2017, 18:14
CHOCOLATE PIEROGI
Odpisz
22 lutego 2017, 18:35
DIY JELLY PIEROGI
Odpisz
22 lutego 2017, 18:14
Co jak co, ale dla mnie to trochę obrażanie PRAWDZIWEJ historii Polski. Nie jestem z tych ,,narodowców" w koszulkach z sygnaturą patriotyczną, ale rozumiem, mem to mem, ma być śmieszny i tyle. Wyraziłem opinię i tyle, zapraszam do komentowania.
Odpisz
21 lutego 2017, 23:19
Nie obrażaj pan Pierogów, bo pan oberwiesz!
Odpisz
21 lutego 2017, 20:17
Ale pierogi to ty szanuj.
Odpisz
21 lutego 2017, 17:00
cebula by lepiej pasowała
Odpisz
21 lutego 2017, 17:00
pierogi pochodzą z Rosji
Odpisz
21 lutego 2017, 17:08
@RussiaBall: Pierogi pochodzą z Chin. Chyba, że to sarkazm, to sry.
Odpisz
21 lutego 2017, 17:18
@wojtekrozrabiaka: to sarkazm ale ludzie jak widać potrzebują /s aby zrozumieć sarkazm
Odpisz
21 lutego 2017, 17:29
@RussiaBall: Nie, to po prostu nie było śmieszne. :)
Odpisz
21 lutego 2017, 18:11
@RussiaBall: U stupid
Odpisz
21 lutego 2017, 19:07
@Ravennicht: Jka już to : U r stupid.
Odpisz
21 lutego 2017, 21:42
@SzyMONECKI009: wow, a kijów z tym, zapomniała o tym gównie, dobra wybacz.
Odpisz
21 lutego 2017, 22:04
@Ravennicht: U mad bruh?
Odpisz
21 lutego 2017, 22:38
@monho25: no
Odpisz
21 lutego 2017, 16:57
Serio ?
Odpisz
21 lutego 2017, 16:58
@kubekCiasta: Nowy w Internecie?
Odpisz