*Kibice Legii w tym momencie*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2017, 20:36
I tak wygrali ale pewnie legia ma to w dupie bo zarobiła 72 mln złotych
Odpisz
16 lutego 2017, 23:26
Kto wygrał?
Odpisz
16 lutego 2017, 23:26
@DziwnyPan: 0-0
Odpisz
16 lutego 2017, 23:28
@Lukasgda123: Przestań wysyłać te "0-0" tylko podaj wynik.
Odpisz
16 lutego 2017, 23:29
@Lukasgda123: 0.0 zaskoczyłem się
Odpisz
25 lutego 2017, 08:51
@DziwnyPan: 1-0 było (dla Ajaksu)
Odpisz
16 lutego 2017, 23:43
Mi się Ajax kojarzy tylko z Francisem.
Odpisz
16 lutego 2017, 23:46
Piąteczka!
Odpisz
16 lutego 2017, 23:52
Odpisz
16 lutego 2017, 23:55
gdzie jest Francis?
Odpisz
17 lutego 2017, 03:52
Ajax kojarzy mi się z Francisem. Francis kojarzy mi się z DeadPoolem i L4D.
O ch*j, właśnie wyobraziłem sobie połączenie DeadPoola i L4D. Jezu, jakie to by było zajebiste...
Odpisz
24 lutego 2017, 19:47
@sylwon1234: Left4Pool
Pool4Dead
Całkiem nieźle
Odpisz
25 lutego 2017, 01:47
@ThePolishKillerPL: Dead4Pool
Odpisz
24 lutego 2017, 19:56
1:0 :)
Odpisz
17 lutego 2017, 00:08
Nie twierdzę, że ten mecz był nudny, ale hiszpańscy sędziowie to istna porażka!
Odpisz
17 lutego 2017, 00:23
@Donald_Trump: Zamurowało ich.
Odpisz
24 lutego 2017, 19:48
Zamurowało?
Odpisz
16 lutego 2017, 23:49
FRANCIS!
Odpisz
16 lutego 2017, 23:28
*Francis
Odpisz
16 lutego 2017, 23:24
Odpisz
16 lutego 2017, 23:27
kisne
Odpisz