Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
To by wystarczyło
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lutego 2017, 20:50
Ta przerwa między zębami to na żetony?
Odpisz
20 lutego 2017, 22:30
@Arek1101: na słomke
Odpisz
20 lutego 2017, 22:30
@Arek1101: Wiem 4k Ultra HD
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2017, 22:50
@xAzumiKx: dopiero po chwili się spostrzegłem
Odpisz
24 lutego 2017, 19:40
@Arek1101: obejrzyj sobie YT Mishe
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2017, 22:17
@AurelionSol: a ja nie. Powiesz?
Odpisz
24 lutego 2017, 22:20
@disdisowskyy: wiesz o nim tylko z powodu obejrzenia filmu u takiego vlogera jak z(j)ebo ,lub filozof(ill) , gargamel i nawet nie zastanawiłeś się dlaczego on o tym nagrywa z jaką wyższością go traktuje i nawet (co przychodzi samo na myśl ) nie pomyślałeś .że te jego piosenki to żart samo przez sie.
Odpisz
24 lutego 2017, 19:51
Odpisz
24 lutego 2017, 19:11
Nie śmieszne...
(sam mam takie ;-; )
Odpisz
24 lutego 2017, 19:32
@arektatarowicz: You have a London LooK
Odpisz
20 lutego 2017, 20:18
Get the London luck.
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2017, 20:21
Podobno w dalekiej Brytanii można przejąć pod drabiną i nie dostać pecha! To dopiero London luck!
Odpisz
20 lutego 2017, 20:29
@Krzyniu: Look* Moja autokorekta. ;-;
Odpisz
20 lutego 2017, 19:56
To by musiało boleć
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2017, 20:04
@TypowyPolak: powiedziałeś to swojej mamie, kiedy ona tobie opowiadała jak Cię robili?
Odpisz
20 lutego 2017, 20:05
@Holenderjk: Jesteś je**nym debilem
Odpisz
20 lutego 2017, 20:11
@TypowyPolak: powiedział Polak /s
Odpisz
20 lutego 2017, 20:25
@Holenderjk: za późno na /s, wkopałeś się
Odpisz
20 lutego 2017, 20:26
dobrze powiedziane, kumplu xD
Odpisz
20 lutego 2017, 20:11
Znajdz roznice
Odpisz
20 lutego 2017, 20:20
@Nyroe:
Odpisz