Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darthvader4

31 maja 2022, 19:32

Tymczasem ja który czytam przez 70% czasu wolnego

Avatar Tomix1809

22 sierpnia 2019, 01:04

Wg mnie ta ostatnia najładniejsza

Avatar
Trucizna

Edytowano - 10 stycznia 2021, 22:26

@Tomix1809: Tak i trzecia też nawet ładna, ale za duże usta lecz ostatnia wciąż najlepsza

Avatar Darthvader4

31 maja 2022, 19:31

@Tomix1809: tak

Avatar Monrey

23 lutego 2017, 19:08

Zadziwiający fakt ...... od czytania książek maleją piersi ....... to niepokojące :/

Avatar ponczeq

26 lutego 2017, 14:29

@Monrey: co?

Avatar ewelkapl

26 lutego 2017, 16:15

@Monrey: One były sztuczne.

Avatar
getstickbuggedlol

11 stycznia 2021, 13:07

@ponczeq: jajco

Avatar qaz123

17 lutego 2017, 07:56

Mam dość tych wszystkich przęsądów że ,,kzionszki som takie mondre uczom i wgl". Każde inne źródło informacji może nauczyć tyle samo co książka, jeśli dobrze z niego skorzystać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar qaz123

21 lutego 2017, 07:02

Witam z rana.

Avatar pospolityruch

20 maja 2019, 05:50

@qaz123: jak bardzo ja się z Tobą zgadzam

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2017, 13:54

Znam osoby, które czytają dużo książek (fantastyka) a i tak są płytkie :/

Avatar Xenophia

19 lutego 2017, 20:15

Zależy też jaka książka... Na przykład biografia JB napisana przez tą rakmonster96 czy jak ona ma, na nic chyba mi się nie przyda.

Avatar BabkaZmarihuano

19 lutego 2017, 21:57

@Xenophia: *hjudżmadafaker96

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 22:07

@Xenophia: "Mein Kampf"

Avatar zyczemilegodnia

21 lutego 2017, 21:31

czytałbym

Avatar Mordur

21 lutego 2017, 20:10

Zamiast książki dać tej po prawej kałach i by wyglądała jak postać z gry o apokalipsie zombie.

Avatar Kurii

21 lutego 2017, 07:22

Druga z lewej.

Avatar user_name_is_taken

21 lutego 2017, 00:59

czemu zmalały jej cycki O.O

Avatar sylwon1234

17 lutego 2017, 07:36

Osobiście uważam, że ostatnia jest najładniejsza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar KalkoPl

20 lutego 2017, 13:15

@sylwon1234: Ja też.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 22:10

@sylwon1234: ja też

Avatar Hasaczeq

20 lutego 2017, 21:50

Oj gdyby tak było naprawdę.

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

20 lutego 2017, 17:55

Jak patrzycie z przerażeniem na malejące cycki i dupę, to potem się nie dziwcie, że macie dziewczynę ,,księżniczkę" z fochami i różnymi zachciankami. Charakter się liczy chłopaki, charakter. ;)

Avatar send_noodles

20 lutego 2017, 10:29

i tak poprostu cycki ci od ksiazek zmaleją XD

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 09:35

Moja mama to mol książkowy, całą swoją wiedzę jaką ma zawdzięcza książkom, ciekawości i niektórym nauczycielom. Chce mnie "nauczyć czytać książki" ponieważ zbytnio do lektur się nie biorę, w ogóle jedyne książki które przeczytałem z ciekawości to o Einsteinie (a'la komiks) i "Pajączek na rowerze" (te przekleństwa i to lektura :D)

Avatar TheSiwex

20 lutego 2017, 02:44

polecam novelki, wciągają na długie tygodnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka