Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2022, 19:32
Tymczasem ja który czytam przez 70% czasu wolnego
Odpisz
22 sierpnia 2019, 01:04
Wg mnie ta ostatnia najładniejsza
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2021, 22:26
@Tomix1809: Tak i trzecia też nawet ładna, ale za duże usta lecz ostatnia wciąż najlepsza
Odpisz
31 maja 2022, 19:31
@Tomix1809: tak
Odpisz
23 lutego 2017, 19:08
Zadziwiający fakt ...... od czytania książek maleją piersi ....... to niepokojące :/
Odpisz
26 lutego 2017, 14:29
@Monrey: co?
Odpisz
26 lutego 2017, 16:15
@Monrey: One były sztuczne.
Odpisz
11 stycznia 2021, 13:07
@ponczeq: jajco
Odpisz
17 lutego 2017, 07:56
Mam dość tych wszystkich przęsądów że ,,kzionszki som takie mondre uczom i wgl". Każde inne źródło informacji może nauczyć tyle samo co książka, jeśli dobrze z niego skorzystać.
Odpisz
17 lutego 2017, 07:58
@qaz123: raz.przeglądając jeja siedzia koło mnie znajoma i ciągle mówiła ,,ja czytam książkę a ty jakieś obrazki oglądasz! Jesten mągra a ty...''. Czytała wattpada.
Odpisz
17 lutego 2017, 12:36
@qaz123: Moim zdaniem książki pobudzają wyobraźnię, a nie uczą. Tzn. zależy jakie książki, jeśli to encyklopedia no to rzeczywiście się czegoś nauczymy.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:05
@qaz123: Popieram.
Ja może książek nie czytam, ale moją wyobraźnie pobudziły gry i czasem filmy.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:07
@dustin2001: Dokładnie. Jeszcze muzyka troche pomaga.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2017, 20:08
@qaz123: Też! I to bardzo. Jeżeli jesteś mądry to wszystko ruszy Twoją wyobraźnie i zaczniesz tworzyć!
Co stworzysz zależy od Ciebie.
Czy to będzie istniało, czy nie, ważne, że jest.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:11
@dustin2001: Dobrze powiedziane.
Odpisz
19 lutego 2017, 20:15
@qaz123: Staram się prawić dobrze.
Najgorsze są pomyłki albo mentalność, że kogoś zawiodłem...
Odpisz
20 lutego 2017, 07:13
ejj no ale wattpad jest fajny :(
Odpisz
20 lutego 2017, 07:29
@Goryl398: tak ale jest straszny pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym i stylistycznym. Historie ciekawe, fakt ale sposób przedstawiania tych historii jest straszny
Odpisz
20 lutego 2017, 09:22
@qaz123: Moją wyobraźnię pobudza muzyka, gry, lubię historię i mam dużo wiedzy na ten temat, niekoniecznie tylko z książek ;)
Odpisz
20 lutego 2017, 14:39
ja najrzadziej spotykam sie z błędami ortograficznymi, ale pisanie dialogow przez niektore osoby jest STRASZNE, np. za duzo kropek, zjadanie spacji itd. Ale i tak najgorsze sa osoby ktore piszą swoje opowieści w tempie zbyt szybkim, to denerwuje.
Odpisz
20 lutego 2017, 19:46
@qaz123: książki to sztuka. encyklopedie mogą nam poszerzać wiedzę a książki kształtować charakter, rozwijać intelekt i wyobraźnię etc. w innych źródłach informacji takich jak wspomniane encyklopedie znajduje się czysta wiedza. w książkach fabuła nie zawsze jest oczywista. co do tych "przesądów" to są faktami. człowiek nie robot.
plis odpisz nienawidzę kiedy piszę ładny komentarz i nikt nie odpowiada
Odpisz
20 lutego 2017, 20:35
Gry to też sztuka. Miliony linijek literek i cyfr ułożone w taki sposób aby tworzyć skomplikowany i genialny działający program. Pozwala kształtować refleks i wielozadaniowość . Nie rzadko genialna fabuła potrafi poruszyć człowieka do granic możliwość. Ma tysiące gatunków i podgatunków. Z odrobiną wyobraźni potrafią sprawić że człowiek pogrąż sie w głębokich marzeniach.
Odpisz pls.
Odpisz
20 lutego 2017, 20:47
@qaz123: to jest troszku naciągane. głównym celem mojego komentarza było obalenie Twojej pierwszej tezy. moim zdaniem, które wiele innych osób zapewne popiera - książki pozostają jednak najlepszym źródłem mądrosci. do tego ortografia sama Ci wchodzi i w podstawówkach możesz się skupić na trudniejszych przedmiotach.
Odpisz
20 lutego 2017, 22:05
@qaz123: ale odpisz pls
Odpisz
21 lutego 2017, 07:02
Witam z rana.
Odpisz
20 maja 2019, 05:50
@qaz123: jak bardzo ja się z Tobą zgadzam
Odpisz
23 lutego 2017, 13:54
Znam osoby, które czytają dużo książek (fantastyka) a i tak są płytkie :/
Odpisz
19 lutego 2017, 20:15
Zależy też jaka książka... Na przykład biografia JB napisana przez tą rakmonster96 czy jak ona ma, na nic chyba mi się nie przyda.
Odpisz
19 lutego 2017, 21:57
@Xenophia: *hjudżmadafaker96
Odpisz
19 lutego 2017, 22:07
@Xenophia: "Mein Kampf"
Odpisz
21 lutego 2017, 21:31
czytałbym
Odpisz
21 lutego 2017, 20:10
Zamiast książki dać tej po prawej kałach i by wyglądała jak postać z gry o apokalipsie zombie.
Odpisz
21 lutego 2017, 07:22
Druga z lewej.
Odpisz
21 lutego 2017, 00:59
czemu zmalały jej cycki O.O
Odpisz
17 lutego 2017, 07:36
Osobiście uważam, że ostatnia jest najładniejsza.
Odpisz
17 lutego 2017, 07:55
@sylwon1234: Pjona!
Odpisz
17 lutego 2017, 08:33
@sylwon1234: Przyszłość ludzkości widzę w tym komentarzu (nie miałem pomysłu jak odmienić do buzie widze)
Odpisz
17 lutego 2017, 08:50
@sylwon1234: prze ostatnia też spoko
Odpisz
20 lutego 2017, 13:15
@sylwon1234: Ja też.
Odpisz
20 lutego 2017, 22:10
@sylwon1234: ja też
Odpisz
20 lutego 2017, 21:50
Oj gdyby tak było naprawdę.
Odpisz
20 lutego 2017, 17:55
Jak patrzycie z przerażeniem na malejące cycki i dupę, to potem się nie dziwcie, że macie dziewczynę ,,księżniczkę" z fochami i różnymi zachciankami. Charakter się liczy chłopaki, charakter. ;)
Odpisz
20 lutego 2017, 10:29
i tak poprostu cycki ci od ksiazek zmaleją XD
Odpisz
20 lutego 2017, 09:35
Moja mama to mol książkowy, całą swoją wiedzę jaką ma zawdzięcza książkom, ciekawości i niektórym nauczycielom. Chce mnie "nauczyć czytać książki" ponieważ zbytnio do lektur się nie biorę, w ogóle jedyne książki które przeczytałem z ciekawości to o Einsteinie (a'la komiks) i "Pajączek na rowerze" (te przekleństwa i to lektura :D)
Odpisz
20 lutego 2017, 02:44
polecam novelki, wciągają na długie tygodnie.
Odpisz