Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anfen1243

12 grudnia 2021, 23:17

2 zeta, zaj*iście, że w ogóle istnieje

Avatar PazDaniXxXx

24 kwietnia 2024, 15:15

@Anfen1243: jestem bogaczem mam az 2 zeta nie wydam na dz1fki

Avatar Shiroyasha

17 marca 2022, 13:35

Mam lustro, powinno wystarczyć.

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2017, 19:00

-Zarabiam 1000zł
-Kupuje kebab

Dziewczyna ma duzo problemow a kebab jest idealny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar jacek1s

9 października 2021, 17:28

@Murarzowa: Widać, że nic nie rozumiesz.

Avatar Murarzowa

9 października 2021, 23:42

@jacek1s: ale fikołek

Avatar Knietjan

Edytowano - 17 października 2020, 17:31

Mi tam wystarczy
Nie musi być piękna
Nie musi być graczką
Ważne by mnie chciała
A wariatka jest fajnieszka od normalnej bo dzięki niej życie jest od razu ciekawsze

Avatar nwmniemampomyslu

2 czerwca 2020, 13:42

Kupuję kurczaka i nazywam go [163][74]

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2019, 16:09

*wyjmuje oszczędzności 600 złoty*

Avatar Attero

22 lutego 2017, 12:17

*motherlode*

Avatar Pandzianikki

11 lipca 2017, 21:53

@Attero: o ty cheaterze

piona

Avatar
Konto usunięte

9 września 2018, 17:16

@Attero: kaching

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 21:31

Wszystko na raty. :)

Avatar nuiqes

23 lutego 2017, 15:51

Jest dziewczyną - 3 zł

Avatar Awp_Asiimov

Edytowano - 19 lutego 2017, 21:28

Zainwestuję na giełdzie i kupię wszystko

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar gotigwolf

20 lutego 2017, 00:09

@Strex: Hmmm Sora

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 20:04

@gotigwolf: Shiro, bo jest mądrzejsza, desu.

Avatar KucikukanPL

20 lutego 2017, 17:08

Ja mam zostawione kilkaset złotych, a tu wystarczy ok.54zł

Avatar kamil10222

20 lutego 2017, 16:43

wezmę kredyt

Avatar Wenglan

20 lutego 2017, 15:18

Jak zawsze :(

Avatar KalkoPl

20 lutego 2017, 13:17

Ok. *idzie do kasyna*

Avatar
kroganin

20 lutego 2017, 09:12

Biorę kredyt.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Niezniszczalne

Powodzenia

Deal życia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka