Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2018, 11:17
to z pokemon słońce i księżyc
Odpisz
20 lutego 2017, 20:08
Chiny, Japonia, Alola... Co za różnica :P
Odpisz
18 lutego 2017, 07:25
Ash wat r u doing
aSH STAHP
Odpisz
20 lutego 2017, 18:56
@Yashire: nothing
Odpisz
20 lutego 2017, 18:54
to ja?! :O
Odpisz
20 lutego 2017, 18:39
Problem jest taki, że po wybuchu bomby nuklearnej ludzie w Hiroszimie nie roztapiali się tylko zmieniali się w kupkę popiołu
Odpisz
17 lutego 2017, 20:39
czy tylko ja mam wrażenie że pokemony stają się coraz gorsze (chodzi mi o anime, do gier nic nie mam)
Odpisz
17 lutego 2017, 20:54
@patrykkkpl: XY jest dla mnie druga najlepsza (Indigo The Best), a S&M nie widziałem. Tylko KTO RYSOWAŁ ASHA! JAK MOŻNA TAK SPIEPRZYĆ!
Odpisz
17 lutego 2017, 23:18
@Czychacz: Chcieli, żeby bardziej przypominało kreskówkę.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2017, 00:05
@patrykkkpl: JAk dla mnie XY&Z oraz DP są zdecydowanie najlepszymi seriami.
Według mnie nieporównywalnie lepsze od Seri w Johto i Indygo.
Ale w Sun i Moon strasznie zje**li kreskę jak i charakter Asha.
Przynajmniej w walce z Kahuna pokazał że nadal dobrze walczy.
Odpisz
20 lutego 2017, 17:46
@TheTemplar: "Przypominało kreskówkę"? Przecież to zawsze była kreskówka.
Odpisz
20 lutego 2017, 17:52
No, ale japońska, tak zwane "anime", które ma na tyle odmienną kreskę i zazwyczaj też tematykę, że nie nazywa się tego kreskówką.
Odpisz
20 lutego 2017, 17:57
@TheTemplar: To że otaku tego tak nie nazywają, to nie znaczy że mają rację. Słowo "anime" oznacza "japońska kreskówka" i nic więcej. A określać japońskie animacje jako coś całkowicie odrębnego tylko przez tematykę i kreskę to głupota.
Odpisz
20 lutego 2017, 18:21
Oczywiście, że to głupota, ale tak się przyjęło. W takim razie chcieli, żeby wyglądało jak "zachodnia animacja".
Odpisz
20 lutego 2017, 18:55
@patrykkkpl: no chyba nie
Odpisz
20 lutego 2017, 20:52
@patrykkkpl: Tez tak uważam. stare były o wiele lepsze
Odpisz
20 lutego 2017, 21:02
@TheTemplar: No i takie określenie ja rozumiem.
Odpisz