Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polski_pikaczu

3 kwietnia 2018, 11:17

to z pokemon słońce i księżyc

Avatar Larisa_Shade

20 lutego 2017, 20:08

Chiny, Japonia, Alola... Co za różnica :P

Avatar Yashire

18 lutego 2017, 07:25

Ash wat r u doing
aSH STAHP

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 18:56

@Yashire: nothing

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 18:54

to ja?! :O

Avatar Lacoste

20 lutego 2017, 18:39

Problem jest taki, że po wybuchu bomby nuklearnej ludzie w Hiroszimie nie roztapiali się tylko zmieniali się w kupkę popiołu

Avatar patrykkkpl

17 lutego 2017, 20:39

czy tylko ja mam wrażenie że pokemony stają się coraz gorsze (chodzi mi o anime, do gier nic nie mam)

Avatar Czychacz

17 lutego 2017, 20:54

@patrykkkpl: XY jest dla mnie druga najlepsza (Indigo The Best), a S&M nie widziałem. Tylko KTO RYSOWAŁ ASHA! JAK MOŻNA TAK SPIEPRZYĆ!

Avatar TheTemplar

17 lutego 2017, 23:18

@Czychacz: Chcieli, żeby bardziej przypominało kreskówkę.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lutego 2017, 00:05

@patrykkkpl: JAk dla mnie XY&Z oraz DP są zdecydowanie najlepszymi seriami.
Według mnie nieporównywalnie lepsze od Seri w Johto i Indygo.
Ale w Sun i Moon strasznie zje**li kreskę jak i charakter Asha.
Przynajmniej w walce z Kahuna pokazał że nadal dobrze walczy.

Avatar
RhobarIII

20 lutego 2017, 17:46

@TheTemplar: "Przypominało kreskówkę"? Przecież to zawsze była kreskówka.

Avatar TheTemplar

20 lutego 2017, 17:52

No, ale japońska, tak zwane "anime", które ma na tyle odmienną kreskę i zazwyczaj też tematykę, że nie nazywa się tego kreskówką.

Avatar
RhobarIII

20 lutego 2017, 17:57

@TheTemplar: To że otaku tego tak nie nazywają, to nie znaczy że mają rację. Słowo "anime" oznacza "japońska kreskówka" i nic więcej. A określać japońskie animacje jako coś całkowicie odrębnego tylko przez tematykę i kreskę to głupota.

Avatar TheTemplar

20 lutego 2017, 18:21

Oczywiście, że to głupota, ale tak się przyjęło. W takim razie chcieli, żeby wyglądało jak "zachodnia animacja".

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 18:55

@patrykkkpl: no chyba nie

Avatar NieLubieNickow

20 lutego 2017, 20:52

@patrykkkpl: Tez tak uważam. stare były o wiele lepsze

Avatar
RhobarIII

20 lutego 2017, 21:02

@TheTemplar: No i takie określenie ja rozumiem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Zygarde
Dodane przez: Zygarde

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Frustrujące

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka