Ostra imprezka w gimbazie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2019, 10:46
U nas jest od 10 do 14 najpóźniej lub od 15 do 18...
Odpisz
24 lutego 2017, 23:00
Byłem na dyskotece w 3 klasie. Puścili utwory typu idzie krasnoludek przez ogródek. Mam traumę i omineło mnie teraz 10 dyskotek
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:25
*idą sobie krasnoludki intensives*
Odpisz
25 lutego 2017, 07:22
Nie wiem jak się czuć widząc swój pierwszy obrazek na głównej
Odpisz
25 lutego 2017, 08:20
@pandasz: [___]>• <---- twój wirtualny szampan
Odpisz
26 lutego 2017, 08:09
dzięki
Odpisz
24 lutego 2017, 21:06
Nigdy nie zwróciłem na to uwagi :x
Odpisz
24 lutego 2017, 20:51
To tylko muzyka takiego typu. Ale jest wiele imprez, na których wprost pojawia się hasło typu "zabawa całą noc", a kończą się może nie o 20, ale często na przykład o północy.
Odpisz
17 lutego 2017, 21:37
<Szkolna Impreza
<Zabawa do rana
wybierz jedno
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2017, 21:41
@ptasznik5: Ponadto;
>szkolna impreza
>coś fajnego
Wybierz jedno
Odpisz
17 lutego 2017, 22:19
@zabijmysiewszyscy: Mnie się tam studniówka całkiem podobała. I w sumie to była to też szkolna impreza, która trwała do 4 nad ranem. Tak że z obu waszych komentarzy wybieram obie opcje :)
Odpisz
17 lutego 2017, 23:55
@ptasznik5: Zależy od szkoły. Często bale na zakończenie szkoły, czy studniówki trwają do rana.
Odpisz
18 lutego 2017, 08:44
@zabijmysiewszyscy: U mnie gimba i podstawówka mają do rana na koniec szkoły (mamy zespół szkół).
Odpisz
24 lutego 2017, 20:37
@sylwon1234: Taka wersja demo studniówki.
Odpisz
24 lutego 2017, 20:39
@ptasznik5: ile zielonych!!!
Odpisz
24 lutego 2017, 20:44
bywało o wiele więcej
Odpisz
24 lutego 2017, 20:17
U mnie w szkole impry kończą się najpóźniej trochę po 19:00
Odpisz
24 lutego 2017, 20:15
Akurat wrocilam z takiej dyskoteki
Odpisz
24 lutego 2017, 20:04
Dodano na głowną o 20...
Pszypadeg?
Odpisz
17 lutego 2017, 22:24
Nam puszczają Gamnam Style. Zacofani jacyś. ;______;
Odpisz
18 lutego 2017, 08:54
To nie było Gangnam?
Odpisz
18 lutego 2017, 09:00
@qaz123: nie wiem. Nie słucham tego.
Odpisz
18 lutego 2017, 11:13
Ja też nie.
Odpisz
24 lutego 2017, 21:59
Dawne czasy... pamiętam jak to było popularne...
Odpisz
24 lutego 2017, 22:00
Ta....Ale teraz już nie.
Odpisz
24 lutego 2017, 22:01
Ale czasem fajnie powspominać... lato 2012 rok...
Odpisz
24 lutego 2017, 22:03
Ach...*Wpomina*
Odpisz
24 lutego 2017, 22:14
*przypomina że 2012 był już 5 lat temu*
Odpisz
24 lutego 2017, 22:15
@kasjan132pl: Czuję się staro. :<
Odpisz
24 lutego 2017, 22:16
Ja też ;-;...
Odpisz
24 lutego 2017, 22:20
*przypomina że ps2 zostało wydane 17 lat temu*
Odpisz
17 lutego 2017, 23:42
<Cały wieczór grania na komputerze przeglądaniu facebooka oglądanie telewizji
<szkolna impreza
Wybierz jedno
Odpisz
18 lutego 2017, 08:46
@JuliaDwo: To tak ku*wa nie działa.
Odpisz
18 lutego 2017, 10:03
@JuliaDwo: Wybieram opcje nr 1... Nie lubie imprez
Odpisz
18 lutego 2017, 16:48
@Fina258: rozumiem cie
Odpisz