Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 lutego 2017, 17:46
skojarzyło mi sie
Odpisz
25 lutego 2017, 00:15
Mam taki sam
Odpisz
23 lutego 2017, 14:01
To nie fake?
Odpisz
23 lutego 2017, 14:23
Nie, wejdź na fanpage Nirvany na Facobooku to zobaczysz. Gdy ostatnio sprawdzałem ten komentarz miał już jakieś 3k like.
Odpisz
24 lutego 2017, 20:24
@LSD2000: Teraz 15k.
Odpisz
24 lutego 2017, 23:33
@JakubJJJ: A ja dalej się zastanawiam skąd bierzesz te posrane awatary, i dlaczego jeszcze cię nie zbanowali.
Odpisz
24 lutego 2017, 23:45
@WhySoSerious: Z Tumblr i już dostałem kilka banów na 3 dni na zmianę avków, ale admin później odpuścił.
Odpisz
22 lutego 2017, 22:09
Idealne śmieszki nie istnie...
Odpisz
22 lutego 2017, 22:11
@hubikstkj: Nie istniają bo za każdym razem jak się pojawiają to za chwile umierają w męczarniach parasolowych
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 22:14
Istnieją. Nawet jeżeli przez tą krótką chwilę, to istnieją.
Odpisz
22 lutego 2017, 22:20
@hubikstkj: One są niczym materia i antymateria. Co chwilę się pojawiają i co chwile znikają więc w praktyce nie istnieją.
A tak w ogóle to tamten śmieszk już dawno zmarł z powodu krwotoku z rozerwanego odbytu
Odpisz
22 lutego 2017, 22:21
Czemu to czytam kiedy jem? ;_;
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2017, 22:22
@Lukasgda123: Bo tego nie czytasz kiedy nie jesz. Proste i logiczne
Odpisz
22 lutego 2017, 22:27
@Lukasgda123: Nie podniecają cie takie rzeczy... Dziwne...
Odpisz
22 lutego 2017, 22:33
ja dostałem bonera.
Odpisz
22 lutego 2017, 22:37
@blackjk: Co?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 06:58
wizja śmierci przez krwotok rozerwanego odbytu przyprawia mnie w twardą zdrową erekcje
Odpisz
24 lutego 2017, 22:10
@blackjk: wtf
Odpisz
22 lutego 2017, 22:12
Co mu do łba strzeliło? :V
Odpisz
22 lutego 2017, 22:13
@Kejdzej: pewnie wystrzałowy pomysł
Odpisz
23 lutego 2017, 23:54
Ehh... On i te jego postrzelone pomysły
Odpisz
22 lutego 2017, 23:33
Trochę chamskie. Nie przepadam za czarnym humorem. Zazwyczaj rani wielu ludzi, a samobójstwo Kurta było wielką tragedią.
Odpisz
25 lutego 2017, 00:52
@Estonia_ball: Czarny humor jest jak jedzenie :)Nie każdy go ma
Odpisz
25 lutego 2017, 06:27
@Estonia_ball: trochę d y s t a n s u
Odpisz
22 lutego 2017, 22:09
O co chodzi?
Odpisz
22 lutego 2017, 22:10
Tam jest Kurt z Nirvany. Jak wiadomo ten pan popełnił samobójstwo strzelając do siebie z broni palnej.
Odpisz
22 lutego 2017, 22:11
Jaką postać masz na avatarze?
Odpisz
22 lutego 2017, 22:11
@hubikstkj: Tohru z Miss Kobayashi's Dragon Maid.
Odpisz
22 lutego 2017, 22:12
Upewniłem się tylko. Kocham to anime
Odpisz
22 lutego 2017, 22:12
Chcialem to wrzucic ale trudno
Odpisz