Rożnica między rodzeństwem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Brawo za czujność!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2017, 15:25
Bo może on ma 2 lata
Odpisz
8 lipca 2019, 23:22
@Pro100WGebe: albo 10 u mnie nadal nic bo ciebie napewno nie boli
Odpisz
24 lutego 2017, 15:22
Mój młodszy brat może mnie walnąć na ulicy, ale jak ja się walę...
Odpisz
21 lutego 2017, 02:44
A co dopiero gdy to jest siostra jaaapie**ole zaraz masz wykład ze kobiety to nawet kwiatkiem ja ci odetne tą ręke jak jeszcze raz reke podniesiesz na sandrusie księżniczke doskonałą paniusie damusie nietykalną królową panią życia i śmierci naszą najidealniejszą córusię.
Odpisz
21 lutego 2017, 02:45
@Sebzer: dobre my niga
Odpisz
21 lutego 2017, 06:10
@Sebzer: *"How could this happen to me?
I made my mistakes
Got nowhere to run
The night goes on
As I'm fading away
I'm sick of this life
I just wanna scream
How could this happen to me?" Plays in the background*
Odpisz
21 lutego 2017, 09:50
@Sebzer: Twoja siostra jest jak 27% kobiet, wykorzystuje swą nietykalność do swoich celów. Chociaż nie mam rodzeństwa to opowiem wam jedną historyjkę z mojego życia, oke.
>Bądź mną
>Jedź do szkoły z 8 osobami
>Jedna to taka franca (gruba że wszystko jej lata :V) ale ogółem franca
>Idź do szafki gdzie ona ma pod tobą szafkę
>Kłócicie się
>Ja "możemy obydwoje z nich korzystać!"
>Ona "ale dziewczyny mają pierszeństwo!"
>Grozi mi że mnie uderzy
>Ja że oddam
>Woła takiego kolegę-bandytę (przeprowadziła się do moich okolic i dogadała się z tamtymi co teraz chodzą)
>Pcha mnie na ziemie i przytrzymuje mnie kolanem, omal mnie nie uderzył
>Oczywiście mówi coś, ale jak pijany Seba po 5 piwskach
>Odchodzi
>Ona "Dzięki"
>Coś tam jeszcze pier*zielą że jestem debilem i w ogóle
>Nienawidzę takich wielorybich suk.
Odpisz
24 lutego 2017, 13:47
@Sebzer: U mnie jest odwrotnie. Jak podniosę rękę na brata to mam kazanie a jak on na mnie to nawet nie zaeragują :V
Odpisz
24 lutego 2017, 15:14
@Sebzer: tak jakby rodzicom zależało tylko na jednym dziecku.
Odpisz
24 lutego 2017, 15:09
życie
Odpisz
24 lutego 2017, 14:47
Bo jak ciebie brat młodszy walnie to nie masz nic złamanego
Odpisz
24 lutego 2017, 14:31
młodsze rodzeństwo to złoo
Odpisz
21 lutego 2017, 08:02
No bo: *kiedy brat uderzy mnie w brzuch* "A ty co? Już umierasz?"
*Kiedy ja lekko dotknę brata, a ten symuluje (8 lat i tak symulować, będzie z niego piłkarz i to dobry.)* "Czy Ciebie juz na serio poje**lo jak moglas przeciez PASCAL JEST JESZCZE TAKI MALY I ON MA PRAWO CIEBIE UDERZYC BO JESZCZE WIELE NIE ROZUMIE."...
Odpisz
24 lutego 2017, 10:57
pascal ?? tak go nazwali ? ok . mam podobnie tylko mój brat nazywa się miłosz (najdziwniejsze imie jakie spotkałem to Jarema )
Odpisz
24 lutego 2017, 10:59
@kokosek112: Miałam 8 lat, kiedy brat się urodził,więc to nie dziwne, że chciałam go nazwać Pascal.
Odpisz
24 lutego 2017, 11:33
@kokosek112: slyszalem jak jakies dziecko sie nazywalo xawery
Odpisz
21 lutego 2017, 06:41
*Starszy
Odpisz
21 lutego 2017, 07:06
@XxkillerxX: Nie
Odpisz
21 lutego 2017, 17:53
@Zlodziej_Ziemniakow: Jak starszy brat mi przypieroli to nic .
Jak ja go chociaż tyknę to jest CO TY KU*WA ROBISZ i jeb (patrz 1 zdanie )
Odpisz
21 lutego 2017, 09:58
Słabszych się nie bije, podstawowa zasada
Odpisz
21 lutego 2017, 11:59
@dopefish: Nawet jak ten "słabszy, niewinny i taki kochaniutki" ci przywali młotkiem w kolano i ucieknie ci do pokoju i rozwali nim kompa?
Odpisz
21 lutego 2017, 14:09
oczywisty wyjątek
Odpisz
24 lutego 2017, 12:18
@dopefish: Tylko największych hardkorów na dzielni.
Odpisz
21 lutego 2017, 09:37
w szyscy
Odpisz