Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2020, 02:06
Moszna
Odpisz
22 lutego 2017, 06:49
W Facebooku zabawne jest to, że konta z wysoką popularnością np.: Jacek Międlar, "Jestem dumny, że jestem kibicem" nie dostają bana, nawet jeśli ich posty łamią regulamin.
Odpisz
26 lutego 2017, 16:57
@gobo333: To je facebook tego nie ogarniesz.
Odpisz
22 lutego 2017, 08:57
Ja dostałem ze trzy bany za memy :I
Odpisz
22 lutego 2017, 12:04
@Krzyniu: Ja robiłem memy o hitlerze... że jest bogiem w 3,osobach, ale bana dostałem za nick.
Odpisz
22 lutego 2017, 12:10
@Rander: Mi też zmienił nazwisko i mogą naprawić dopiero za dwa tygodnie.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:14
@Krzyniu:
Odpisz
26 lutego 2017, 14:32
@Krzyniu: Coo?
Odpisz
26 lutego 2017, 14:35
@JanuszWaleczny: Na Jeja, chłopie. Czytaj ze zrozumieniem.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:53
@Krzyniu: Nie mówiłes gdzie dostałes te bany.
Odpisz
26 lutego 2017, 15:00
@JanuszWaleczny: Obrazek mówi o fejsbuku. W rozmowie z Nanookiem gadamy o Jeja. To nie jest trudne, naprawdę.
Odpisz
26 lutego 2017, 15:55
@Krzyniu: Wybacz, ostatnio coś nie ogarniam.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:08
To prawie jak jejowa cenzura. Chcesz napisać mosz.na, a ci zmienia na można. I jak tu inaczej nazwiesz woreczek na jądra, nie inaczej jak można.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:10
@Nanook: można.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:11
@maroko11: Te, faktycznie. Teraz kolejne, żołądź.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:22
@maroko11: Można być jejowym czarodziejem jak ja i unikać cenzury!
mоsznа
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2017, 14:23
@Krzyniu: Znając fantazje moderatorów dostaniesz bana za unikanie cenzury.
Odpisz
26 lutego 2017, 14:26
@Nanook: Już raz dostałem, mój jedyny ban.
Odpisz
26 lutego 2017, 15:33
@Nanook: Na szczęście to zajеbiście proste. :3
Odpisz
26 lutego 2017, 14:28
można
Odpisz
22 lutego 2017, 07:57
Pozdrawiam
Odpisz
22 lutego 2017, 08:17
nazwali cię pedałem?
Odpisz
22 lutego 2017, 15:40
@benben7: Chodziło o pedał rowerowy. Za to można zarobić bana
Odpisz
22 lutego 2017, 15:42
naprawdę? dzięki, nie wiedziałem co jest na obrazku
Odpisz
22 lutego 2017, 09:08
czy tylko tak mam, że na moim tablecie (samsung Galaxy tab 2), gdy włączam aplikacje Facebooka, to od razu wyłącza mi sie?
Odpisz
22 lutego 2017, 09:31
@wera000xx: według mnie on cię chroni...
Odpisz
22 lutego 2017, 11:31
no właśnie chciałam o tym powiedzieć
Odpisz
22 lutego 2017, 07:53
ktoś mi powie czego nie można pisać na Facebooku? bo nie chce czegoś palnąć na messengerze i mieć bana
Odpisz
22 lutego 2017, 07:57
@benben7: Na messengerze wszystko możesz mówić. Na tablicy już nie za dużo.
Odpisz
22 lutego 2017, 08:16
@matix044: a to spoko, ja nawet normalnych rzeczy boję się pisać na tablicy bo raz jak na nk chciałem w konkursie wziąć udział to siostra do mnie starsza przyszła i marudziła mi nad uchem co to ja za pierdoły udostępniam....
Odpisz