Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2017, 02:04
Miałam dodać tylko obrazek, ale coś zauważyłam. Jestem na telefonie i screenshoty robie gifów, a są ludzie którzy obrazka nie wstawią, bo na kompie nie są i mają wielki problem. XD
Odpisz
9 marca 2017, 15:40
@taranee4545: Możesz po polsku?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2017, 19:49
@PikachuAlka: Jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj wujka Google.
Odpisz
10 marca 2017, 20:01
@taranee4545: Nie rozumiem twojego komentarza przez chaotyczność.
Odpisz
3 czerwca 2019, 23:15
@PikachuAlka: Też, nadal nie rozumiem!
Odpisz
4 czerwca 2019, 12:45
Możliwe, że wtedy rzeczywiście zbyt chaotycznie to napisałam.
Powiedziałam, że niektórzy mieliby problem ze zrobieniem screenshot'a gifa, używając komórki, a ja wiedziałam jak to zrobić. Oraz, że oni musieliby użyć komputera.
Wiem, dziwny komentarz, ale to 2 lata temu było. XD
Odpisz
23 lutego 2017, 10:33
Kiedy mama przyłapie cię na byciu motyką?
Odpisz
24 lutego 2017, 13:37
@Krzyniu: Nie wiem kiedy. Ja zawsze upewniam się, że jestem sam w domu.
Odpisz
8 marca 2017, 19:35
@Donald_Trump: Można w łazience, tam ci nikt nie wejdzie :/
Odpisz
8 marca 2017, 23:43
@Donald_Trump: ja wolę być motyką w ogródku, przynajmniej się na coś przydam.
Odpisz
9 marca 2017, 00:44
@Dark123456: A żebyś się nie zdziwił!
Odpisz
9 marca 2017, 07:42
lol ożyłeś
Odpisz
9 marca 2017, 08:24
@Dark123456: Ja żyję cały czas i regularnie komentuję. :3
Odpisz
10 marca 2017, 18:27
Eeee a umarłeś?
Odpisz
10 marca 2017, 07:29
chcetoodzobaczyc.exe
Odpisz
9 marca 2017, 01:47
Aż się matka przewróciła z zachwytu albo ze wstydu. To już zależy od długości.
Odpisz
9 marca 2017, 19:35
@TrueStoryGuy: albo się potknela
to tez zależy od długości
Odpisz
9 marca 2017, 09:41
Biedna mamusia, to co ujrzała aż z nóg ją zwaliło...
Odpisz
9 marca 2017, 19:35
@Piket: potknela się taki duży
Odpisz
8 marca 2017, 19:12
Co zostało zobaczone...
Odpisz
8 marca 2017, 22:28
@ja_i_moje_osobowosci: ...Już się nie odzobaczy
Odpisz
9 marca 2017, 00:06
are you sure about that ?
Odpisz
9 marca 2017, 07:06
@Pegi20: Gdzie taki zabieg robią? Bo na pewno by mi się przydał
Odpisz
9 marca 2017, 16:57
@DeadlyReaper: mi też...
Odpisz
9 marca 2017, 18:07
Witaj w klubie Chcących odzobaczyć coś z pamięci... Wtf am I writing?
Odpisz
9 marca 2017, 15:42
Ktoś wytłumaczy?
Odpisz
23 lutego 2017, 11:55
ktos wyjasni co on dokladnie i na serio robi, bo mam jakies zacmienie mozgu?
Odpisz
23 lutego 2017, 12:55
@Rube_Wolf: I jeśli to coś to laptop to kto to nagrywa?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 13:08
@Rube_Wolf: Wypina dupę do kamerki po której drugiej stronie najpewniej ktoś wali gruchę ;-;
Odpisz
23 lutego 2017, 13:14
@Ferikusu: Czyli tym bardziej. Kto to nagrywał? ;-;
Odpisz
23 lutego 2017, 13:16
@TorappuProgramer: Nie wiem ;_;
Odpisz
8 marca 2017, 20:04
@Ferikusu: lol myślałem że to cenzura
Odpisz
8 marca 2017, 23:39
@Ferikusu: Ten świat jest okrutny ;-;
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2017, 23:40
@Giuly412: Mogło być gorzej.Niech ludzie robią tam sobie co chcą, mnie to nie dotyczy
Odpisz
8 marca 2017, 23:42
@Ferikusu: Ja raz na takiego trafiłam, potem nie spałam przez 3 dni..
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2017, 23:42
@Giuly412: Mnie to nie brzydzi
Jakoś...
Odpisz
8 marca 2017, 23:44
@Ferikusu: Naucz mnie tego, o mistrzu! Zaraz czekaj.. nie brzydzi cie to? Przyznaj siee *lenny*
Odpisz
8 marca 2017, 23:50
@Giuly412: Za dużo rzeczy ogladalam, już mnie to nie rusza
Odpisz
8 marca 2017, 20:40
Co ty? GEJ?
Może jeszcze Pedał co?
Odpisz
8 marca 2017, 22:12
@Chrzaszcz_Trzcinowy: I do tego homoseksualista! SZOK!
Odpisz
8 marca 2017, 20:21
taka 8/10 duperka z ryja
Odpisz
23 lutego 2017, 20:56
kisnę srogo
Odpisz
23 lutego 2017, 14:57
dlatego robi się to sam w domu
Odpisz
23 lutego 2017, 10:32
Wygląda jak ten jutuber co wybił się na minecraft
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2017, 10:36
czyli który? Jest ich dużo. Tak właściwe to pół yt wybiła się na minecrafcie
Odpisz
23 lutego 2017, 10:37
Mylą mi się oni. To był albo rezi albo blow.
Odpisz
23 lutego 2017, 10:38
ja wiem! To Stuu
Odpisz
23 lutego 2017, 10:43
mi ten gościu przypomina tego od makijażu do szkoły dla chłopaka
Odpisz
23 lutego 2017, 11:28
jakub król?
Odpisz
23 lutego 2017, 11:41
@ponczeq: tak
Odpisz
23 lutego 2017, 10:56
w tyłek?
Odpisz
23 lutego 2017, 10:47
Łatwiej to wytłumaczć jak się jest przodem.
Odpisz