Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Powodzenia
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2017, 14:53
Ten uczuć, gdy masz fajflonga mniejszego od swoich brwi.
Odpisz
6 marca 2017, 15:03
Twoje profilowe to otwieracz do klocków lego?
Odpisz
6 marca 2017, 15:39
@xAzumiKx: Tak
Odpisz
8 marca 2017, 19:42
Myślałem że to dildo
Odpisz
8 marca 2017, 19:46
Głodnemu chleb na myśli.
Odpisz
8 marca 2017, 21:00
Wtf?!
Odpisz
29 marca 2018, 08:37
nie
Odpisz
4 kwietnia 2018, 07:13
?
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2017, 01:51
Dobre, stare Cyanide & Happiness. I morał rodem z C&H " komu w dupę, temu bęc."
Odpisz
8 marca 2017, 20:33
jeja powoli usuwa cenzurę
fajnie
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 12:48
ban bo benis w skrócie bbb
Odpisz
2 marca 2017, 12:49
@RussiaBall: Obiekt prawie niewidoczny.
Odpisz
2 marca 2017, 13:06
@RussiaBall: Jak można kasować komentarz, bo zbiera strzałki w dół?!
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 13:08
@xAzumiKx: Normanalnie
Odpisz
2 marca 2017, 13:10
@Davido: To jest bez sensu, jak piszesz coś w Internecie to licz się z krytyką.
Odpisz
2 marca 2017, 13:17
@xAzumiKx: Co napisał?
Odpisz
2 marca 2017, 13:21
@Zakapturzony13579: Przekleił screena z benisem z obrazka, dostał 7 w dół i usunął.
Odpisz
2 marca 2017, 13:21
@xAzumiKx: ta to ciekawe po ch*j jeja dodało możliwość usuwania komentarzy
Odpisz
2 marca 2017, 13:21
@xAzumiKx: dostałem 2 strzałki...
Odpisz
2 marca 2017, 13:23
@RussiaBall: Jak się zostało zhejtowanym to powinęło się to przyjąć na klatę, a nie usunąć komentarz, taka jest moja opinia.
Odpisz
2 marca 2017, 13:23
@Zakapturzony13579: to tylko twoja opinia do której nie muszę się stosować
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2017, 15:18
@Zakapturzony13579: ja nigdy nie usuwam komentarzy co najwyżej edytuje jak są błędy
Odpisz
2 marca 2017, 16:14
@siemak: me2
Odpisz
8 marca 2017, 20:22
@Zakapturzony13579: Nie chcę wyjść na idiotke (którą mimo wszystko jest) i usuwa komentarze.
Też nie lubię takiego zachowania.
Odpisz
8 marca 2017, 19:43
Odpisz
2 marca 2017, 16:33
*profil użytkownika Davido*
Odpisz
3 marca 2017, 07:32
Iks de
Odpisz
2 marca 2017, 16:14
biedny typek...
Odpisz