Modeling to nie przelewki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 lutego 2017, 01:53
Myślałem, że facetem można nazywać się od 170cm wzrostu.
Odpisz
26 lutego 2017, 01:58
@xAzumiKx: Mam dla ciebie przykrą wiadomość.
Odpisz
26 lutego 2017, 01:59
Tak w sumie to musi być smutne, nawet na karuzelę cię nie wpuszczą.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 18:11
@xAzumiKx: Mam dla ciebie przykrą wiadomość, nie jesteś facetem.
Odpisz
4 marca 2017, 18:31
@xAzumiKx: co najmniej od 180cm wzrostu ^_*
Odpisz
4 marca 2017, 19:01
Ok mam ponad 185cm więc spoko.
Odpisz
4 marca 2017, 19:07
@xAzumiKx: zejdź z łóżka i mierz od ziemi
Odpisz
4 marca 2017, 19:09
Mam 17lat i 185cm wzrostu (Tyle miałem 3mies temu, chyba urosłem), ale ważę 66kg.
Odpisz
4 marca 2017, 19:18
@xAzumiKx: jeszcze pesel i adres poproszę
Odpisz
4 marca 2017, 19:26
Numer konta bankowego i PIN
Odpisz
4 marca 2017, 19:38
@xAzumiKx: wysoki jak brzoza głupi jak....ychym...ychym...
Odpisz
4 marca 2017, 23:13
@xAzumiKx: Nie ważne jakiego jesteś wzrostu tylko to co masz w majtkach.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 23:25
@purpe_guy: Penisa i 2 jądra owinięte moszną.
Odpisz
5 marca 2017, 05:10
@xAzumiKx: spokoju, ja żartowałam, jest minka " ^_* " - puszczone oczko
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:53
@xAzumiKx: Więc jak by mężczyzna który ma np 169 cm wzrostu położył cie jedną ręką to mówiłbyś, że położyła Cie kobieta?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:15
@Lacoste: Do knockoutu potrzebne jest uderzenie w głowę, więc jak przyniesie drabinę, to tak pobije mnie kobieta.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:32
@xAzumiKx: kolo jak ty tyle ważysz to wystarczy pstryknąć ciebie
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:08
@xAzumiKx: Nie musi być knock out przecież, klasyczne unieruchomienie :v Wyższych też można powalic na ziemię bez konieczności trafiania w twarz. A tak między nami to różnica typka co ma takie 169 cm a 185 cm wzrostu może i jest dość spora, ale to wystarczająco by sięgnąć twarzy oponenta :v
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 23:34
@TerratorEK: Trochę mi się przytyło, teraz 75kg, ale nadal one puch. Nie rozumiem koncepcji walki, gdybym został przez kogoś uderzonym bez powodu poszedł bym na skargę do bagiet :) Co do wzrostu to będzie z 190cm.
Odpisz
24 maja 2019, 13:20
@xAzumiKx: 12 lat, 182cm wzrostu, 75kg
Przeje**ne
Odpisz
25 maja 2019, 08:48
Heh to u mnie 195cm i 92kg, 19 lat.
Odpisz
25 maja 2019, 10:39
@xAzumiKx: ja chyba będę miał takie staty w wieku 14 lat
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2021, 16:36
jak tam staty?
Odpisz
13 lipca 2017, 11:05
4kultrahd
Odpisz
4 marca 2017, 19:18
za duży nie biorą takich
Odpisz
4 marca 2017, 17:19
Nie nadaje się. Za niski jest.
Odpisz
4 marca 2017, 19:03
@Broski: Jak to? Przecież może zrobić furorę w modzie dziecięcej xD
Odpisz
4 marca 2017, 17:04
ktoś miał brudny telewizor XD
Odpisz
4 marca 2017, 17:32
@Predator_PL: Albo telefon tak brudny, że screen nawet brud uchwycił.
Odpisz
4 marca 2017, 17:34
@Fabrizer420: pewnie tłuste paluchy XD
Odpisz
4 marca 2017, 17:33
On wygląda jak szczena z Chłopaków do wzięcia
Odpisz
26 lutego 2017, 13:03
Ja mam 167 wzrostu a jestem dziewczyną
Odpisz
4 marca 2017, 17:20
Szokująca informacja. Na pewno wielu z nas to obchodzi.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2017, 18:27
od teraz inaczej postrzegam życie i minęła mi depresja, dzięki!
Odpisz
4 marca 2017, 18:29
jak na dziewczynę to normalne, nawet właściwe, bo wysokich dziewczyn chłopacy/mężczyźni nie chcą zazwyczaj.. -.-
Odpisz
4 marca 2017, 18:46
ja mam 174cm i co z tego?
Odpisz
4 marca 2017, 18:48
@Ravennicht: nic, niska jesteś...
Odpisz
4 marca 2017, 18:50
co?
Odpisz
4 marca 2017, 19:37
@Ravennicht: Sprzęgło
Odpisz
4 marca 2017, 21:49
@Franczek: niezłe xD
Odpisz