Że też nie pomyślałem o tym wcześniej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Papierowa szkoła posting
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 21:04
bo patrzenie sobie w jaja jest takie naturalne...
Odpisz
1 marca 2017, 09:17
Byo?
Odpisz
26 lutego 2017, 08:06
mój "kolega" z klasy ma lepszy sposób
Odpisz
26 lutego 2017, 08:17
@benben7: Mów
Odpisz
26 lutego 2017, 08:20
ubiera się jak typowy dres, więc chowa telefon do nerki i spogląda tam na ściągę
Odpisz
26 lutego 2017, 08:21
@benben7: Acha...U nas pół klasy na specjalne długopisy ze ściągami. Mi nikt nie dał. (rozdawał kolega) ·_·
Odpisz
26 lutego 2017, 08:24
ja potrzebuje ściąg tylko na matmie bo mam same jedynki z matmy :/ a i tak nigdy nie ściągam
Odpisz
26 lutego 2017, 08:24
@benben7: Ja ostatnio 5 dostałam. ._.
Odpisz
26 lutego 2017, 08:27
u mnie 4 z matmy to już jest impossibru
Odpisz
26 lutego 2017, 08:28
@benben7: Ok. ._. Dla mnie i tak najtrudniejsza jest historia.
Odpisz
26 lutego 2017, 08:30
ja miesiąc temu byłem zagrożony z trzech przedmiotów i zgadnij co teraz
Odpisz
26 lutego 2017, 08:36
@benben7: Ymm...To samo?
Odpisz
26 lutego 2017, 08:38
już teraz tylko z jednego
Odpisz
26 lutego 2017, 08:55
@benben7: Spoko
Odpisz
26 lutego 2017, 09:41
Ten uczuć kiedy jedna dziewczyna z gimnazjum ma średnią 5.91... 😶😶😶
Odpisz
26 lutego 2017, 09:44
Czo...
Odpisz
26 lutego 2017, 09:49
*zdjęcie zdziwionego Patryka Rozgwiazdy*
Odpisz
26 lutego 2017, 10:30
U mnie jedna z trzeciej klasy gim. ma 6.0...
Odpisz
26 lutego 2017, 10:57
@PikachuAlka: Ona ma choć trochę życia?
Odpisz
26 lutego 2017, 12:10
@Morhius: Podejrzewam, że nie. Nie spotyka się ze znajomymi, ignoruje każdego i jest strasznym lizusem. Nie tylko w stosunku do nauczycieli, ale także do tych którzy mogą ją ustawić. Dlatego nie ma przyjaciół i każdą przerwę spędza na wkuwaniu. A jak spróbujesz jej przeszkodzić to lądujesz u pedagoga, przyznaj że za nic.
Odpisz
26 lutego 2017, 16:02
@PikachuAlka: Jezu. Mam podobną dziewczynę w klasie. Siedzi ciągle w domu i dostaje ciągle piątki. Przez całą podstawówkę widziałem ja RAZ na dworze (siedziała na placu zabaw z młodszym bratem).
Odpisz
28 lutego 2017, 17:37
@PikachuAlka: U mnie w klasie jest osoba z najwyższą średnią. Wbrew pozorom ma życie, przyjaciół, całkiem ładna i miła. Da się? Da się. Je**ć stereotypy.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:44
@benben7: dla mnie matma i wszystkie inne przedmioty ścisłe (chemia i fizyka) są proste. Największy problem mam z polskim .-.
Odpisz
28 lutego 2017, 17:48
@DobryKomuch: #MeTooMyFriend
Odpisz
28 lutego 2017, 17:50
@Shibitsu: Ja w gimbie/podstawówce miałam zawsze średnią powyżej 5, ale starałam się jednak socjalizować z resztą klasy. W sumie to średnio to wychodziło bo po lekcjach siedziałam cały czas w domu, ale wcale wtedy nie wkuwałam, a wręcz przeciwnie. Poprostu byłam (a nawet jestem) aspołecznym nolifem. Także nie musicie oceniać po pozorach, nie każdy prymus jest kujonem :)
Odpisz
28 lutego 2017, 17:57
Ja się tam w cale nie uczę, nie odrabiam prac domowych, a w poprzednim roku miałem średnią około 4 ( wtedy nie ściągałem w cale ) . I znam idealny sposób na ściąganie. Tak, że nauczyciel widział moją ściągę, ale nawet nie ogarnął, że to ściąga. Ale np. raz na matmie wyjąłem książkę na ławkę i normalnie zacząłem sobie w niej szukać i pani nie zrobiła z tym nic xd
Odpisz
28 lutego 2017, 18:49
@KalkoPl: ludzie lubiący i umiejący matme, łączmy się!
Odpisz
28 lutego 2017, 18:54
@DobryKomuch: Ja nie umiem zbytnio matmy, bo jakichś pierdół ostatnio uczą. Ale szybko liczę. Całkiem.
Odpisz
28 lutego 2017, 18:56
@TheHunterMikiPL: ja tam wolę matme niż polski, więc gdybym miał iść do LO to bym poszedł na mat-fiz. W przeciwieństwie do (prawie) całej mojej klasy.
Odpisz
28 lutego 2017, 18:59
@DobryKomuch: A ja gdybym miał iść do LO to poszedłbym to technikum...
Odpisz
28 lutego 2017, 19:01
@TheHunterMikiPL: Też chcę iść do Technikum. Do Bydgoszczy najlepiej. Do elektromechanika takiego.
Odpisz
28 lutego 2017, 19:34
@DobryKomuch: A nie elektrotechnika?
Odpisz
28 lutego 2017, 19:39
@TheHunterMikiPL: wolałbym elektromechanika, ale jeszcze nie sprawdzałem jakie są profile, więc wiesz.
Odpisz
28 lutego 2017, 18:17
brzmi jak wyzwanie...
Odpisz
27 lutego 2017, 12:44
ch** uratował mi 2 lata z życia
Odpisz