Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Jeszcze jak
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2011, 08:57
to po czesku lub po słowacku
Odpisz
24 lutego 2010, 11:55
super 5/5
Odpisz
26 stycznia 2010, 21:53
Dobre.. ;D
Odpisz
26 stycznia 2010, 12:58
Hgehe
Odpisz
26 stycznia 2010, 11:58
He he 4
Odpisz
26 stycznia 2010, 08:42
biedactwo... 4/5
Odpisz
25 stycznia 2010, 19:41
Gdzieś to widziałem ale i tak fajne 5/5 ;]
Odpisz
25 stycznia 2010, 19:40
hehe, 4 / 5 ; p
Odpisz
25 stycznia 2010, 18:24
daje 4/5
Odpisz
25 stycznia 2010, 17:01
Nieznany nie spamuj nobcze!!
4
Odpisz
25 stycznia 2010, 16:26
haha
Odpisz
25 stycznia 2010, 16:14
:}
Odpisz
25 stycznia 2010, 16:05
takie sobie, dam 4/5
Odpisz
25 stycznia 2010, 15:41
To w Czechach 4/5
Odpisz
25 stycznia 2010, 15:27
fajne określenie smoczka, ławka-pułapka xD
4/5
Odpisz