Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2017, 20:57
Stary bait.
Odpisz
1 marca 2017, 16:28
ekhm... serious sam ekhm...
Odpisz
1 marca 2017, 17:51
@kafelka_w_kuchni: albo pamietasz to jak była ta sławna tabletka +1hp? jak nie to sie nie nazywaj graczem serious sama. szczególnie w the first ecounter i w the secound - | | -
Odpisz
1 marca 2017, 17:39
Było.
Odpisz
1 marca 2017, 17:14
Kojarzy ktoś ten pokój w Doomie 2? Ten przed Bossem amunicją <3
Odpisz
1 marca 2017, 15:55
Doom w pigułce
Odpisz
1 marca 2017, 14:36
Ja nigdy nie zapisywałem...... I to był mój życiowy błąd
Odpisz
27 lutego 2017, 16:05
"Apteczki i autosave"
Odpisz
1 marca 2017, 14:33
@TheTemplar: No niby autosave jest bo tak to by ci się gra nie zapisywała poprostu wracasz do ogniska
Odpisz
1 marca 2017, 14:29
Dark souls tak nie robi.
Odpisz
27 lutego 2017, 19:36
doom w skrócie
Odpisz
1 marca 2017, 14:02
@ponczeq: niekoniecznie. wtedy bylaby jeszcze amunicja. obstawiałabym prędzej left4dead :)
Odpisz
27 lutego 2017, 15:46
Chyba było.
Odpisz
27 lutego 2017, 15:47
będzie
Odpisz
27 lutego 2017, 16:12
@TerratorEK: i jest
Odpisz
27 lutego 2017, 20:03
tak, było
Odpisz
27 lutego 2017, 16:31
apteczki? czyli ten szmelc dla słabych?
Odpisz