Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ten_Leniacz_Netu24

17 grudnia 2018, 22:04

kek ludzie mylą mnie z kobietą przez głos

Avatar ITakZarazZapomniszOMnie

Edytowano - 28 lutego 2017, 19:52

Gdy byłem w szkole muzycznej, w klasach 4-6 był przymus chodzenia do orkiestry lub chóru. Wybrałem chór. Ci co kiedykolwiek śpiewali w nim, wiedzą, że zawsze dzieli się na więcej niż dwa głosy (im wyższy numer, tym niższe głosy w nim śpiewają). Gdy byłem w szóstej klasie, byłem w drugim głosie, jako jedyny z chłopaków, a w trzecim była cała reszta chłopaków z klasy mojej, piątej i czwartej. Najlepsze jest to, że dalej mam okropnie wysoki głos i pewno dalej, czwartoklasiści śpiewają niżej niż ja.

Chłopacy bez mutacji, łączmy się.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Jcavatarr

5 marca 2017, 12:54

@wiking101: ja powinienem być w 3gim a jestem w 2 zaraz mam 16 lat i nie miałem mutacji mam głos jak 10 latek i w dodatku wyglądam jak 10 latek...

Avatar stachu00

7 marca 2017, 12:11

@Jcavatarr: rozum chyba też jak 10latek jak kibla zaje**leś

Avatar Michalol222

6 marca 2017, 14:24

może dlatego że na obrazku jest kobieta?

Avatar Zenon_Smolik

5 marca 2017, 22:52

Ten moment kiedy ludzie mylą cię z twoim ojcem przez telefon, a na ulicy mówią, że masz 50 lat... Pozdrawia 15 latek ;)

Avatar Sadistic_Lady

5 marca 2017, 14:45

Kiedyś jak się przy takich chłopakach odezwałam od razu było, że już mutację przeszłam

Avatar Kikoryuu

Edytowano - 5 marca 2017, 14:00

Ja mam dosyć niski głos, więc często spotykam się z takimi przypadkami że, jak odbieram telefon albo jak jestem na mieście z kumplami to mylą mnie z chłopakiem. Ten efekt jeszcze potęgują moje krótkie włosy i niezbyt kobiecy ubiór~

Avatar Jcavatarr

5 marca 2017, 12:50

Ja mam za 2 miesie 16 lat a wyglądam na 8-10...

Avatar Sycho

5 marca 2017, 12:14

Gdy jesteś lektorem i masz najbardziej męski głos z paczki znajomych ^^

Avatar Pluumek

5 marca 2017, 11:55

Ja jak byłem mały i odbierałem telefon/domofon to wszyscy myśleli, że to moja siostra :( Ale zuo...

Avatar Galaktyczna

5 marca 2017, 11:30

Heh, jestem dziewczyną, a mam bardziej męski głos niż połowa chłopaków w klasie.

Avatar
Suchotnik

5 marca 2017, 10:30

Znam ten uczuć

Mam 17 lat a jak gadam z kimś w necie to myśli że mam z 13 lat ;-;

Avatar makajet

5 marca 2017, 10:32

Ja mam dokładnie odwrotnie xD

Avatar Aragornek

5 marca 2017, 10:47

To jeszcze nic. Gdy ja z kimś rozmawiam i ma strzelać wiedząc, że to pułapka, to zawyża mi na 15-16 lat po głosie. Mam 21...

Avatar
Suchotnik

5 marca 2017, 10:49

@Aragornek: Jak ja się solidnie wścieknę to mi tak głos zawyża tak że najpierw brzmię jak 5 latek po czym piszczę .-.

Avatar ShadowNorman

5 marca 2017, 11:12

to jest mutacja

Avatar MilokoS322

5 marca 2017, 10:21

Kiedy masz normalny głos a na polaku zawsze czytasz lub proszą cię o bycie narratorem na jakimś występie

Avatar TrueStoryGuy

28 lutego 2017, 19:06

Kiedy masz tak dobry głos, że mógłbyś występować w telewizji, ale nikt tego nie docenia

Avatar creeper_girl

28 lutego 2017, 19:13

@TrueStoryGuy: A może nie jest taki dobry jak ci się wydaje

Avatar benben7

28 lutego 2017, 19:15

@TrueStoryGuy: głos to nie wszystko, musisz jeszcze nie mieć krzywego ryja i mieć znajomości

Avatar makopa

5 marca 2017, 10:18

@TrueStoryGuy: Jak głos to chyba w radiu.

Avatar the_endrju

5 marca 2017, 10:09

Dlaczego kobieta chce mieć męski głos?

Avatar ZSRRBall

5 marca 2017, 10:15

@the_endrju: bo to Niemka

Avatar marcel22205

5 marca 2017, 10:16

@ZSRRBall: ? .-.

Avatar ZSRRBall

5 marca 2017, 10:17

@marcel22205: Trudno odróżnić Niemca od Niemki (To nie ma na celu obrazić nikogo kto mieszka w Niemczech albo ma korzenie niemieckie to tylko moja opinia)

Avatar FuryGaming

5 marca 2017, 10:13

Kiedy miałeś mutacje w 3. klasie SP ...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka