Moja polityka hormonalna to jakaś anarchia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2018, 22:04
kek ludzie mylą mnie z kobietą przez głos
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2017, 19:52
Gdy byłem w szkole muzycznej, w klasach 4-6 był przymus chodzenia do orkiestry lub chóru. Wybrałem chór. Ci co kiedykolwiek śpiewali w nim, wiedzą, że zawsze dzieli się na więcej niż dwa głosy (im wyższy numer, tym niższe głosy w nim śpiewają). Gdy byłem w szóstej klasie, byłem w drugim głosie, jako jedyny z chłopaków, a w trzecim była cała reszta chłopaków z klasy mojej, piątej i czwartej. Najlepsze jest to, że dalej mam okropnie wysoki głos i pewno dalej, czwartoklasiści śpiewają niżej niż ja.
Chłopacy bez mutacji, łączmy się.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:36
@ITakZarazZapomniszOMnie: Chłopacy? Pewno? Człowieku, skąd Ty jesteś?
Odpisz
28 lutego 2017, 21:06
@wiking101: ze Śląska, najgorsze jest to, że jestem w pierwszej klasie gimnazjum, i wszyscy już dorastają, ja nie. Dziewczyny mają wyższy głos niż ja.
Odpisz
28 lutego 2017, 22:36
@ITakZarazZapomniszOMnie: więc jak jesteś w 1gimie to co się dziwisz
Odpisz
28 lutego 2017, 22:48
@stachu00: wiem, lecz mam wyższy głos niż czwartoklasiści, co raczej nie jest normalne
Odpisz
28 lutego 2017, 23:26
@ITakZarazZapomniszOMnie: Mój kumpel w 3 gimnazjum nadal nie przeszedł mutacji. Nie ma czym się martwić.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 11:39
@Shibitsu: no w sumie, dzięki; a tak w ogóle to liczę na i że mu to nie przeszkadza
Odpisz
1 marca 2017, 14:41
@ITakZarazZapomniszOMnie: On to generalnie ma w dupie, kiedy będzie miał mutację. ;p
Odpisz
1 marca 2017, 14:46
@Shibitsu: to brawa dla niego
Odpisz
1 marca 2017, 15:34
@ITakZarazZapomniszOMnie: U mnie koleś dopiero w 1 liceum miał, to się czasem nawet z niego pośmialiśmy :)
Odpisz
5 marca 2017, 12:54
@wiking101: ja powinienem być w 3gim a jestem w 2 zaraz mam 16 lat i nie miałem mutacji mam głos jak 10 latek i w dodatku wyglądam jak 10 latek...
Odpisz
7 marca 2017, 12:11
@Jcavatarr: rozum chyba też jak 10latek jak kibla zaje**leś
Odpisz
6 marca 2017, 14:24
może dlatego że na obrazku jest kobieta?
Odpisz
5 marca 2017, 22:52
Ten moment kiedy ludzie mylą cię z twoim ojcem przez telefon, a na ulicy mówią, że masz 50 lat... Pozdrawia 15 latek ;)
Odpisz
5 marca 2017, 14:45
Kiedyś jak się przy takich chłopakach odezwałam od razu było, że już mutację przeszłam
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 14:00
Ja mam dosyć niski głos, więc często spotykam się z takimi przypadkami że, jak odbieram telefon albo jak jestem na mieście z kumplami to mylą mnie z chłopakiem. Ten efekt jeszcze potęgują moje krótkie włosy i niezbyt kobiecy ubiór~
Odpisz
5 marca 2017, 12:50
Ja mam za 2 miesie 16 lat a wyglądam na 8-10...
Odpisz
5 marca 2017, 12:14
Gdy jesteś lektorem i masz najbardziej męski głos z paczki znajomych ^^
Odpisz
5 marca 2017, 11:55
Ja jak byłem mały i odbierałem telefon/domofon to wszyscy myśleli, że to moja siostra :( Ale zuo...
Odpisz
5 marca 2017, 11:30
Heh, jestem dziewczyną, a mam bardziej męski głos niż połowa chłopaków w klasie.
Odpisz
5 marca 2017, 10:30
Znam ten uczuć
Mam 17 lat a jak gadam z kimś w necie to myśli że mam z 13 lat ;-;
Odpisz
5 marca 2017, 10:32
Ja mam dokładnie odwrotnie xD
Odpisz
5 marca 2017, 10:47
To jeszcze nic. Gdy ja z kimś rozmawiam i ma strzelać wiedząc, że to pułapka, to zawyża mi na 15-16 lat po głosie. Mam 21...
Odpisz
5 marca 2017, 10:49
@Aragornek: Jak ja się solidnie wścieknę to mi tak głos zawyża tak że najpierw brzmię jak 5 latek po czym piszczę .-.
Odpisz
5 marca 2017, 11:12
to jest mutacja
Odpisz
5 marca 2017, 10:21
Kiedy masz normalny głos a na polaku zawsze czytasz lub proszą cię o bycie narratorem na jakimś występie
Odpisz
28 lutego 2017, 19:06
Kiedy masz tak dobry głos, że mógłbyś występować w telewizji, ale nikt tego nie docenia
Odpisz
28 lutego 2017, 19:13
@TrueStoryGuy: A może nie jest taki dobry jak ci się wydaje
Odpisz
28 lutego 2017, 19:15
@TrueStoryGuy: głos to nie wszystko, musisz jeszcze nie mieć krzywego ryja i mieć znajomości
Odpisz
5 marca 2017, 10:18
@TrueStoryGuy: Jak głos to chyba w radiu.
Odpisz
5 marca 2017, 10:09
Dlaczego kobieta chce mieć męski głos?
Odpisz
5 marca 2017, 10:15
@the_endrju: bo to Niemka
Odpisz
5 marca 2017, 10:16
@ZSRRBall: ? .-.
Odpisz
5 marca 2017, 10:17
@marcel22205: Trudno odróżnić Niemca od Niemki (To nie ma na celu obrazić nikogo kto mieszka w Niemczech albo ma korzenie niemieckie to tylko moja opinia)
Odpisz
5 marca 2017, 10:13
Kiedy miałeś mutacje w 3. klasie SP ...
Odpisz