Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Fergus
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2017, 22:26
Co prawda, ja długopisu nie trzymam, ale..
Odpisz
8 marca 2017, 22:43
@GupieKonto: Ty nie masz duszy
Odpisz
8 marca 2017, 22:46
@GupieKonto:
Odpisz
9 marca 2017, 00:07
@Profesor_Ender: tak wiem mam piękne stopy
Odpisz
9 marca 2017, 08:29
@MR_Lizard:
Odpisz
9 marca 2017, 08:48
@Princess_Unattainable:
Odpisz
9 marca 2017, 09:42
@Princess_Unattainable: PI**EC
Odpisz
9 marca 2017, 17:47
@Profesor_Ender:
Odpisz
9 marca 2017, 20:50
@Princess_Unattainable: doitsu
Odpisz
9 marca 2017, 23:54
Zaprzedałam ją. Teraz mogę wygiąć się w łuk (stojąc) jak opętana.
Odpisz
10 marca 2017, 06:55
@GupieKonto: To musi zajebiście wyglądać
Odpisz
10 marca 2017, 10:22
Oczywiście.
Odpisz
12 marca 2017, 16:29
@Jeja4FunPL: Widzieliście gdzieś egzorcystę?
Odpisz
12 marca 2017, 16:37
@Archeologwinternetach: Każdy może być egzorcystą, o ile jest wystarczająco odważny.
Odpisz
12 marca 2017, 16:41
@Archeologwinternetach: Ja nigdzie go nie widziałem, ale chyba by się przydał...
Odpisz
25 marca 2017, 16:41
@GupieKonto: opentał cie
Odpisz
25 marca 2017, 18:46
@mcs1555: Z tym ajzakiem to won do gimprara
Odpisz
25 marca 2017, 19:02
@Princess_Unattainable: doitsu
Odpisz
25 marca 2017, 20:24
@Princess_Unattainable: ide do wiśni a tu zostawię to
Odpisz
30 maja 2017, 19:33
@GupieKonto: Też tak potrafię xd
Odpisz
8 marca 2017, 22:12
Odpisz
8 marca 2017, 23:03
Ku*wa, przypomniałeś mi, że jutro mam sprawdzian z fizyki
Odpisz
9 marca 2017, 22:40
@StraikerPL: Dobra poszedł całkiem spoko, prąd nie jest taki zły.
Odpisz
12 marca 2017, 11:06
@StraikerPL: Widzisz? Jejacy zawsze pomocni.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 14:40
jak dojadę do domu to pokarzę wam jak ja trzymam długopis
Odpisz
8 marca 2017, 21:15
@benben7: Nadal nie dojechałeś? Człowieku, skąd ty jedziesz!
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2017, 21:17
zapomniałem i to już dawno xD jutro rano pokarzę
Odpisz
8 marca 2017, 21:36
@benben7: .
Odpisz
8 marca 2017, 21:41
@benben7: Dawaj już.
Odpisz
8 marca 2017, 21:42
@benben7: .
Odpisz
8 marca 2017, 21:43
nie mogę bo leżę w łóżku i nie chcę mi się wstać
Odpisz
8 marca 2017, 21:46
@benben7: A teraz możesz?
Odpisz
8 marca 2017, 21:48
@xmrocznax: jutro rano jak wstanę to będę mógł ale warto czekać
Odpisz
8 marca 2017, 21:51
@benben7: C*** MNIE TO OBCHODZI!
Wstawaj leniwy kartoflu.
Odpisz
8 marca 2017, 21:55
Nje!
Odpisz
8 marca 2017, 21:56
@benben7: Wstawaj.
Odpisz
8 marca 2017, 21:57
@benben7: Nie krzycz, tylko zrób.
Odpisz
8 marca 2017, 22:08
@benben7: *pokażę
Odpisz
8 marca 2017, 22:16
@xmrocznax: Mam wrażenie że tak jesteście napaleni na zobaczenie tego że byście mu loda zrobili żeby tylko to zobaczyć
Odpisz
8 marca 2017, 22:22
@benben7: •(apka)
Odpisz
8 marca 2017, 22:33
@benben7: 😂 emotikonka śledzenia wątku bo tak.
Odpisz
9 marca 2017, 06:53
@benben7:
Odpisz
9 marca 2017, 06:55
@benben7: ku*wa obruciło
Odpisz
9 marca 2017, 07:41
@benben7: to nie było tego warte
Odpisz
9 marca 2017, 07:56
@Miguelp: ale i tak jak ktoś to widzi to mówi że dziwnie trzymam
Odpisz
9 marca 2017, 08:02
@benben7: bo dziwnie trzymasz
Odpisz
9 marca 2017, 08:11
@Miguelp: ale tak mi wygodniej :v
Odpisz
9 marca 2017, 09:06
@benben7: jak?!
Odpisz
9 marca 2017, 15:49
@Miguelp: tak
Odpisz
9 marca 2017, 16:49
@benben7: aha
Odpisz
1 marca 2017, 10:39
Odpisz
1 marca 2017, 11:24
@Profesor_Ender: zrób sfastyke
Odpisz
8 marca 2017, 21:13
@Profesor_Ender: Jedno pytanie. Kiedy mnie tego nauczysz?
Odpisz
8 marca 2017, 21:16
@Profesor_Ender: Drugie pytanie. Jak?!
Odpisz
8 marca 2017, 21:27
@Monnx: Już wiesz kiedy...
Odpisz
8 marca 2017, 21:28
@Monnx:
Odpisz
8 marca 2017, 21:28
@Profesor_Ender: Dodaj lennego i to nabierze zupełnie innego znaczenia... A więc przyniosę długopis. A nawet dwa.
Odpisz
8 marca 2017, 21:29
@Monnx:
Odpisz
8 marca 2017, 21:30
@Profesor_Ender: Chyba ogarniam... Chyba.
Odpisz
8 marca 2017, 21:31
@Profesor_Ender: nagraj jakiś poradnik czy coś .-.
Odpisz
8 marca 2017, 21:32
@DobryKomuch: Robi się. Tylko linku do filmu w komentarzu chyba nie wstawi...
Odpisz
8 marca 2017, 21:45
@Profesor_Ender: możesz wysłać mi oraz Monxx w wiadomości prywatnej
Odpisz
8 marca 2017, 21:48
@DobryKomuch: To wyślij zaproszenie
Odpisz
8 marca 2017, 22:41
@Profesor_Ender: mnie też wyślesz ten link?
Odpisz
8 marca 2017, 22:48
@Mikrus19: To zaproś do rozmowy prywatnej.
Odpisz
8 marca 2017, 23:17
@Profesor_Ender: Wyślesz zamiast . daj "*"
Odpisz
8 marca 2017, 22:09
ja sobie nie dawno sparzyłem ręke i musiałem dziwnie trzymać długopis
Odpisz
8 marca 2017, 21:50
Czo te palce?
Odpisz
8 marca 2017, 21:43
prawo i sprawiedliwość będą długo rządzić państwem, bo: długoPIS
Odpisz
8 marca 2017, 21:33
Pierwszy raz widzę takie (jak te dwa ostatnie) sposoby trzymania długopisu, jprd 0_o
Ludzie, gdzie wy kości macie..?
Odpisz
8 marca 2017, 21:31
Kiedyś jak chodziłam do 1 klasy podstawówki trzymałam długopis całą dłonią (2 obrazek od góry)...teraz nie umiem tak pisać ;-;...
Odpisz
1 marca 2017, 17:24
Nie ogarniam swoich palców
Odpisz
8 marca 2017, 21:12
@Kiki12love: Próbowałem tak zrobić i mi się palce połamały dziękuję... I tak tą wiadomość pisałem czołem.
Odpisz
8 marca 2017, 21:16
@Kiki12love: Fajne paznokcie.
Odpisz
8 marca 2017, 21:17
@Reaperr: Nie ma za co :v
Odpisz
8 marca 2017, 21:17
@baarts: Dzięki, to idealne narzędzie do samoobrony~
Odpisz
1 marca 2017, 15:48
Odpisz
1 marca 2017, 15:36
Jestem gdzieś pomiędzy 2 ,a 3.
Odpisz
1 marca 2017, 15:11
Wystarczyłoby pierwsze dwa
Odpisz
1 marca 2017, 14:17
To normalne, że piszę ostatnim sposobem? Pani ostatnio pytała, czy ja mam jeszcze kości w palcach.
Odpisz
1 marca 2017, 10:30
ała moje palce bolą od patrzenia
Odpisz