Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2017, 21:12
Pozdrowienia do więzienia.
Odpisz
6 marca 2017, 21:19
@Vestanaros: upuściłeś/łaś mydło
Odpisz
6 marca 2017, 21:22
@Nemezis_:
Mam mydło w płynie.
Odpisz
6 marca 2017, 21:23
@Vestanaros: wylało się*wylewa*
Odpisz
6 marca 2017, 21:24
@Nemezis_:
Ok, wygrałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 marca 2017, 21:26
@Vestanaros: huhuhu
Odpisz
6 marca 2017, 21:26
@Nemezis_:
*schyla się po mydło*
Odpisz
6 marca 2017, 21:33
@Vestanaros:
Odpisz
6 marca 2017, 21:36
@Vestanaros: *bierze od tyłu*
Odpisz
6 marca 2017, 21:39
@Nemezis_: *I wbija kose* (+1500 $)
Odpisz
6 marca 2017, 21:40
Jej, uratowałeś moje życie (a w sumie tyłek).
Odpisz
6 marca 2017, 21:42
@Vestanaros: Brawo my.
Ct win !
Odpisz
7 marca 2017, 16:21
zaraz zrobię ci z mordy type na pyry
Odpisz
7 marca 2017, 19:38
@Nemezis_: Zaraz ci zrobię z jesieni dupe średniowiecza.
Odpisz
7 marca 2017, 19:40
solo na ho
Odpisz
7 marca 2017, 20:19
@Vestanaros: a ty jesteś zakładnik
Odpisz
7 marca 2017, 20:22
@Nemezis_:
Nie ma mnie tu.
Odpisz
7 marca 2017, 20:27
@Vestanaros: jesteś
Odpisz
7 marca 2017, 20:28
@Nemezis_:
To już nie będzie *ucieka*
Odpisz
7 marca 2017, 20:29
@Vestanaros: *znika*jestem w świecie duchów lol*pojawia się przed Vestanaros*jesteś tu
Odpisz
7 marca 2017, 20:31
@Nemezis_:
Ale po co ja tu?
Odpisz
7 marca 2017, 20:37
@Vestanaros: (szatański lenny)by poczuć kosmos w dupie
Odpisz
7 marca 2017, 20:38
@Nemezis_:
Ja chyba podziękuję. ;-;
Odpisz
7 marca 2017, 20:39
@Vestanaros: alesz nie! nalegam!
Odpisz
7 marca 2017, 20:40
@Nemezis_:
Ale popatrz, masz jeszcze kolegę tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
7 marca 2017, 20:41
@Vestanaros: *zabija go*nie...nie mam
Odpisz
7 marca 2017, 20:46
@Nemezis_:
Hjuston, mamy problem...
Odpisz
7 marca 2017, 20:48
@Vestanaros: *powoli chowa karabin*jaki?
Odpisz
7 marca 2017, 20:49
@Nemezis_:
Dobra, teraz na serio *teleportuje sie gdzieś w luj daleko i robi barykadę z kotów*
Odpisz
7 marca 2017, 20:57
@Vestanaros: Lepiej se załóż pelerynę niewidkę !
Odpisz
7 marca 2017, 20:57
Nie mam. :(
Odpisz
7 marca 2017, 20:59
@Vestanaros: Szybko łap.
Odpisz
7 marca 2017, 22:08
@Vestanaros: *znika*lol! mam opcję noktowizor*urzywa*widzę cię*pojawia się*
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 22:33
@Nemezis_: O nie, nie pozwolę używać takich sztuczek!
AUTOBOTY DO BOJU
Odpisz
8 marca 2017, 16:17
*powiększa się do wielkości 60metrów* tu chyba nie wiesz kim jestem *z energii nienawiści robi zbroję*
Odpisz
8 marca 2017, 21:26
@Nemezis_: *przybywa pijany*
C-Co tu się, k**wa, odp***dala?
Odpisz
8 marca 2017, 21:28
@antekk5: idziemy pić!
Odpisz
8 marca 2017, 21:29
@Nemezis_: Dobra, k**wa! Ale ty st-stawiasz... *przewraca się*
Odpisz
8 marca 2017, 21:48
@antekk5: ok! *wyciąga cały dobytek*
Odpisz
8 marca 2017, 21:51
@Nemezis_: *przechodzi stan upojenia alkoholowego*
Dobra, k**wa, 2 na 1. I bez żadnych sztuczek, bo powrócę do mojej starej postaci.
Odpisz
8 marca 2017, 22:02
@antekk5: a może 30 na 30
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2017, 22:06
@Nemezis_: Nie ma mowy. 2 na 1 albo nici z tego, bo zaczynam się wk**wiać.
Odpisz
8 marca 2017, 22:08
@antekk5: zaraz zrobię ci z mordy pyre na typy!
Odpisz
9 marca 2017, 05:05
@Nemezis_: co tu się wydarzyło; -;
Odpisz
9 marca 2017, 06:38
@Vestanaros: *puka do bazy Vestanaros*
Odpisz
9 marca 2017, 06:57
@Jackuquez: *zamknięte*
Odpisz
9 marca 2017, 07:32
@Jackuquez:
*uchyla drzwi* czego?
Odpisz
9 marca 2017, 08:19
@Vestanaros: *wyciąga Pizze z podwójnym salami i potrójnym serem i daje Vestanaros* Proszę *odchodzi*
Odpisz
9 marca 2017, 17:15
@Vestanaros: *pojawia się za Vestanaros*HEJ!
Odpisz
22 stycznia 2019, 23:50
@Jackuquez: stoję tu już długo, weź się ku*wa odwróć
Odpisz
23 stycznia 2019, 16:59
@Nemezis_: XD
Odpisz
10 marca 2017, 21:37
uwaga śpiewamy Razem NANANANANANA BATMAN!
Odpisz
26 marca 2017, 10:04
@MEGAGHOSTRIDER1234: NANANANANNANA SEBA!
Odpisz
26 marca 2017, 19:06
@mcs1555: XDD
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2017, 16:22
@MEGAGHOSTRIDER1234: XD jak już bo to jest emotikona powtórz e-mo-ti-ko-na
Odpisz
30 marca 2017, 19:22
@mcs1555: e-mo-ti-ko-na dobrze?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 14:07
@MEGAGHOSTRIDER1234: tak brawo dostajjeż 6 z W-F
Odpisz
6 kwietnia 2017, 19:29
@mcs1555: YAY moja mame będzie ze mnie dumna hura
Odpisz
13 kwietnia 2017, 21:39
@MEGAGHOSTRIDER1234: huraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!(wykszykniki)
Odpisz
9 marca 2017, 06:13
A pokona Cowieka Maupe?
Odpisz
16 marca 2017, 22:05
@lorax12: potrzebne jest tylko guma do żucia
Odpisz
9 marca 2017, 01:12
Bo musi istnieć jeden obywatel, który popiera burdel, ale w nim nie uczestniczy.
Odpisz
8 marca 2017, 23:24
dobre chlopaki za kratkami? Pewnie tekst rodem z hophipolowej sieczki dla c*ot. Kto siedzial ten wie.
Odpisz
8 marca 2017, 21:07
Patrzcie się dobre chłopaki na to.
Odpisz
8 marca 2017, 21:21
@Reaperr: ;-;wujaszek
Odpisz
8 marca 2017, 21:50
@Reaperr: kod kreskowy za kratkami ;_;
Odpisz
8 marca 2017, 21:40
mamy polskiego Batmana
Odpisz
8 marca 2017, 21:04
Odpisz
6 marca 2017, 21:59
"Je**ć frajera co na psach mordę otwiera"
Odpisz
6 marca 2017, 21:27
Arkham zostanie oczyszczone!
Odpisz
6 marca 2017, 21:23
Dudududu Sebamen!
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 21:11
Sorka za to że zrobiłem jako demotywator ale bez tego wyglądało by okropnie.
Edit: W sumie admin i tak by zmienił więc to chyba nie ma znaczenia.
Odpisz