Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark123456

1 marca 2017, 18:19

I już wiesz, że naprawdę ci się nudzi kiedy zaczynasz w gta jeździć jak normalny człowiek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Filipsss

20 kwietnia 2018, 13:03

@DAVJD: ku*wa odkopuje komentarze se

Avatar DAVJD

Edytowano - 20 kwietnia 2018, 13:36

@Filipsss: ale po co miałem patrzeć na coś obok nicku?

Avatar gabrysplodowski

5 marca 2017, 13:40

Czy tylko ja napi**dalam pełną pi**ą po całym San Andreas moim ztjuningowanym samochode i kodami na latanie i dopalacze?

Avatar Yerxim

5 marca 2017, 19:46

@gabrysplodowski: nie tylko ty :)

Avatar Sadistic_Lady

5 marca 2017, 14:41

Kiedyś grałam w taką jedną grę. Były w niej samochody. Dojeżdżałam do dalekiego celu w niecałe pół minuty, aczkolwiek wtedy pojazd był jednorazowego użytku.

Avatar terminator5

5 marca 2017, 12:39

też mam tego moda

Avatar recktmlg69

5 marca 2017, 12:30

zawsze

Avatar Pluumek

5 marca 2017, 11:52

Nigdy nikogo nie spotkałem, kto by jeździł tak jak na 1 obrazku... Ja i każdy, u kogo oglądałem używał tamtego skrótu lub leciał samolotem .-.

Avatar Victory356

5 marca 2017, 11:21

Tam nawet był skrót żeby tak jechać.

Avatar RumekFuria

5 marca 2017, 10:59

Wiem że pewnie nikogo to odchodzić nie będzie, ale podobny zjazd spotkałem w Just Cause 2 podczas misji zabójstwa VIPa.

Avatar Ziemniaczanka

5 marca 2017, 11:20

@RumekFuria: Ja siedziałem na dachu całą drogę, a kierowca jechał dalej. Do celu.

Avatar RumekFuria

5 marca 2017, 11:21

@Ziemniaczanka: Ja go wywaliłem. Zajechałem gdzieś daleko i rozwaliłem samochód przy pomocy C4

Avatar
katator

5 marca 2017, 11:14

Powinna być na odwrót

Avatar xmrocznax

5 marca 2017, 10:55

Zawsze tak jeździłam, było szybciej.

Avatar ALKATRAZ

5 marca 2017, 10:40

też tak robiłem

Avatar jaccku321

5 marca 2017, 10:23

Czm na 2 obrazku trzymasz w ręce dildo?

Avatar caltinks_2

5 marca 2017, 10:09

Ja prawie zawsze jeżdżę normalnie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka