Nie jestem całkiem normalny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2017, 18:19
I już wiesz, że naprawdę ci się nudzi kiedy zaczynasz w gta jeździć jak normalny człowiek
Odpisz
2 marca 2017, 08:35
@Dark123456: Jeżdżenie przepisowe w GTA V jest fajne ;-;
Czy tylko ja jestem tak poje**ny, że od czasu do czasu jeżdżę zatrzymując się na każdym czerwonym, przestrzegam przepisów itp?
A zawsze, ale to ZAWSZE jeżdżę tak, by nie porysować samochodu, zwalniam, gdy jest niebezpiecznie, nie biorę zakrętów całą pi**ą czy ręcznym, a zwalniam hamulcem prawie do maksimum (chyba, że wiem, że dam radę wyciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) zakręt).
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 10:02
@sylwon1234: Ja jak w GTA online kupię nowe auto to przez parę dni nie wyjeżdżam nim z garażu bo nie chcę go zniszczyć.
Odpisz
5 marca 2017, 10:08
@sylwon1234: Czyli nie tylko ja.
Odpisz
5 marca 2017, 10:11
@sylwon1234: Ja tak robiłem w GTA 2 :>
Odpisz
5 marca 2017, 10:17
@sylwon1234: Jak taki mafiosso, który by zabił całą rodzinę kolesia, który porysował mu auto. ;-;
Odpisz
5 marca 2017, 11:47
W GTAO masz ubezpieczenie. Tylko w singlu nie jeżdżenie ma sens
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2017, 11:55
Wiem, ale mimo to i tak nie chcę nim wyjeżdżać.
Odpisz
5 marca 2017, 12:20
Ja tak robiłem w każdej części np.jak dorwalem w GTA 3 Banshee
Odpisz
5 marca 2017, 14:37
@Dark123456: ja przepisowo jeżdżę w GTA online żeby wku*wić znajomych
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:03
@Dark123456: szczerze to by czyniło grę moim zdaniem jeszcze bardziej nudną ja tam napier**lam się z wojskiem xd
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:21
@Filipsss: poje**ny jesteś
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:35
@DAVJD: czemu xd
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:36
@Filipsss: odkopujesz xD
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:44
@DAVJD: patrz obok nicku ;p
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:44
@Filipsss: nie rozumiem :/
Odpisz
20 kwietnia 2018, 13:03
@DAVJD: ku*wa odkopuje komentarze se
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2018, 13:36
@Filipsss: ale po co miałem patrzeć na coś obok nicku?
Odpisz
5 marca 2017, 13:40
Czy tylko ja napi**dalam pełną pi**ą po całym San Andreas moim ztjuningowanym samochode i kodami na latanie i dopalacze?
Odpisz
5 marca 2017, 19:46
@gabrysplodowski: nie tylko ty :)
Odpisz
5 marca 2017, 14:41
Kiedyś grałam w taką jedną grę. Były w niej samochody. Dojeżdżałam do dalekiego celu w niecałe pół minuty, aczkolwiek wtedy pojazd był jednorazowego użytku.
Odpisz
5 marca 2017, 12:39
też mam tego moda
Odpisz
5 marca 2017, 12:30
zawsze
Odpisz
5 marca 2017, 11:52
Nigdy nikogo nie spotkałem, kto by jeździł tak jak na 1 obrazku... Ja i każdy, u kogo oglądałem używał tamtego skrótu lub leciał samolotem .-.
Odpisz
5 marca 2017, 11:21
Tam nawet był skrót żeby tak jechać.
Odpisz
5 marca 2017, 10:59
Wiem że pewnie nikogo to odchodzić nie będzie, ale podobny zjazd spotkałem w Just Cause 2 podczas misji zabójstwa VIPa.
Odpisz
5 marca 2017, 11:20
@RumekFuria: Ja siedziałem na dachu całą drogę, a kierowca jechał dalej. Do celu.
Odpisz
5 marca 2017, 11:21
@Ziemniaczanka: Ja go wywaliłem. Zajechałem gdzieś daleko i rozwaliłem samochód przy pomocy C4
Odpisz
5 marca 2017, 11:14
Powinna być na odwrót
Odpisz
5 marca 2017, 10:55
Zawsze tak jeździłam, było szybciej.
Odpisz
5 marca 2017, 10:40
też tak robiłem
Odpisz
5 marca 2017, 10:23
Czm na 2 obrazku trzymasz w ręce dildo?
Odpisz
5 marca 2017, 10:09
Ja prawie zawsze jeżdżę normalnie ;-;
Odpisz