Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

28 października 2017, 14:54

za rok kupię i zagram

Avatar Archeologwinternetach

5 sierpnia 2018, 14:00

@Legolas9988: I jak?

Avatar Legolas9988

23 sierpnia 2018, 13:48

@Archeologwinternetach: Aramusha poziom 29 i Orochi poziom 38 moje najlepsze postacie

Avatar Trevor_Philips_industries

16 listopada 2021, 00:29

@Legolas9988: I jak?

Avatar Legolas9988

21 listopada 2021, 20:31

Avatar Kuba1001

13 marca 2017, 20:54

Piąty sezon piątym sezonem, ale ja tam bym chciał przed nim maraton starych odcinków.

Avatar RadzieckiPiesel

13 marca 2017, 09:56

Kensei vs Grubasek z pałą

Avatar RadzieckiPiesel

13 marca 2017, 09:56

@RadzieckiPiesel: O boże to brzmi jak nazwa pornola

Avatar Krybex101

2 marca 2017, 16:22

w ogóle jak to się wymawia?
-For honor
czy
-For onor
Bo mam dylemat z tym ._.

Avatar ciamciol

2 marca 2017, 16:24

@Krybex101: Wydaje mi się, że "onor" bo przecież "h" jest nieme.

Avatar Mycha2001

2 marca 2017, 16:24

@Krybex101: Wymawia się to "For Honor".

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

2 marca 2017, 16:42

@Krybex101: Takie O lekko zabarwione H podobnie jak know

Avatar kokosek112

12 marca 2017, 19:50

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: znawco ale ty się znasz na literatuże polskiej

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

12 marca 2017, 19:54

@kokosek112: "literatuże" ;-;

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

12 marca 2017, 19:55

@Mycha2001: Jak nie wiesz jak poprawnie to przeczytać, to się nie wypowiada. W słowie "honor" h jest nieme.

Avatar kokosek112

13 marca 2017, 01:00

@Zlodziej_Ziemniakow: wiem tylko mam okropnie małą klawiature ogromne palce i wyłączoną autokorekte

Avatar Krybex101

13 marca 2017, 06:45

@kokosek112: To nie usprawiedliwia.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

13 marca 2017, 07:24

@kokosek112: Jeszcze brakuje wytłumaczenia "nie mam polskiej klawiatury"

Avatar kasjan132pl

13 marca 2017, 07:32

@Zlodziej_Ziemniakow: a jya nje mamy fokule klaiatury

Avatar fixo12

Edytowano - 12 marca 2017, 19:46

Mam nadzieje że wystąpi w 5 sezonie uwielbiam tego Szkota.

Avatar Timix

13 marca 2017, 00:06

@fixo12: Szkot będzie :)

Avatar fixo12

13 marca 2017, 07:32

@Timix: :D

Avatar ilfrin

12 marca 2017, 22:26

"czary mary, hehe"

Avatar PsychodelicznaKoza

12 marca 2017, 20:00

Kadr z stanowczo najlepszego odcinka.
Szkot i jego żona muszą być w 5 sezonie.

Avatar Stitch

12 marca 2017, 19:37

Tak btw. to dzisiaj wyszedł chyba 1 odcinek 5 sezonu.

Avatar Reaperr

12 marca 2017, 19:36

Grałem kiedy było za darmo.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2017, 19:16

Jakiś motyw z syrenami był chyba w tym odcinku.

Avatar Mycha2001

12 marca 2017, 19:23

Nie, to scena z odcinkiem na moście.

Avatar JuliaDwo

2 marca 2017, 20:44

Ah uwielbiam tą bajkę ten rudy ma karabin zamiast nogi i chyba kojarze ten odcinek kto jeszcze to kiedyś oglądał?

Avatar FuryGaming

2 marca 2017, 16:56

Ten typek miał zajebistą nogę (nie Jack).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Angielskie śmieszki

Rel

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka