Każdy ma prawo do pomyłki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2018, 06:12
Kisłem srogo
Odpisz
16 grudnia 2017, 14:02
hahahahahahahaha!!!
oj... cała sekcja💥kom💥ntarzy w jdzie. muszę się 💥auczyć pluć mniej po💥czas śmiechu!
Odpisz
29 marca 2017, 21:28
jak się robi lenny face???????????????????
Odpisz
12 marca 2017, 22:51
Takie tru...
Odpisz
18 marca 2017, 21:46
...skawki
Odpisz
18 marca 2017, 22:27
@creeper_girl: 😂😂😂
Odpisz
18 marca 2017, 22:29
Proszę nie emotkować
Odpisz
19 marca 2017, 14:32
@creeper_girl: :)))))♥♥☻W☺☺☺☺
Odpisz
19 marca 2017, 14:35
@eah_raven_queen: Wy wiecie, że to poprostu okropnie wygląda
Odpisz
19 marca 2017, 14:35
@creeper_girl: A ty wiesz, że to są żarty?
Odpisz
19 marca 2017, 14:57
@eah_raven_queen: Tak. A swoją drogą, fajny nick.
Odpisz
19 marca 2017, 19:06
@creeper_girl: Dzięki. Choć teraz uważam, że jest raczej słaby.
Odpisz
19 marca 2017, 19:17
@eah_raven_queen: Ze swoim mam podobnie. Ale trochę mnie tu znają, więc multi raczej nie używam.
Odpisz
16 marca 2017, 21:15
Gorzej, jeśli zamiast chomika masz kozę.
Odpisz
12 marca 2017, 19:22
Też nie lubię tego uczucia
Odpisz
12 marca 2017, 19:53
@lorax12: Widzę że mamy tak samo skarbie :V ~~
Odpisz
12 marca 2017, 19:54
yyyy~
.-.
Możliwe~
Odpisz
12 marca 2017, 19:55
@lorax12: Myślałem, że lubisz to uczucie, kiedy gw**cisz chomika...
Odpisz
12 marca 2017, 19:57
chomiki to nie mój fetysz
Odpisz
12 marca 2017, 19:59
@lorax12: Dziwny jesteś jakiś. Nie opowiedziałeś mi wszystkich fetyszy, więc nie wiem...
Odpisz
12 marca 2017, 20:00
:u
Odpisz
13 marca 2017, 05:16
@lorax12: "kiedy zarywasz do Loraxa, a całujesz Ferikusu" (chodzi o avatar)
Odpisz
13 marca 2017, 06:16
@Jackuquez: ok
Odpisz
13 marca 2017, 06:48
@lorax12: ok
Odpisz
13 marca 2017, 10:27
@Jackuquez: :3
Odpisz
13 marca 2017, 14:00
@lorax12: :3 ?
Odpisz
13 marca 2017, 14:54
@lorax12: ( ͡ ° _ ͡ ° )
Odpisz
13 marca 2017, 17:28
s-szo~?
Odpisz
13 marca 2017, 17:29
@Jackuquez: ;3
Odpisz
13 marca 2017, 19:10
@lorax12: ;3
Odpisz
13 marca 2017, 22:31
@lorax12: Hmmm... Sama nwm ale czuje coś złego..
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 06:01
o ne ;-;
Zmysł Yandere
Yyyyy
*hug*
Odpisz
14 marca 2017, 07:04
@lorax12: A - ym~~ ∗wtula się* Już mi lepiej...~~
Odpisz
14 marca 2017, 15:13
:3
Odpisz
14 marca 2017, 16:20
@lorax12: ^ v ^
Odpisz
14 marca 2017, 16:36
*kiss*
Odpisz
14 marca 2017, 17:17
@lorax12: o_O *so much kisses*~~
Odpisz
14 marca 2017, 17:19
:>
;>
Odpisz
9 marca 2017, 14:30
Odpisz
9 marca 2017, 15:49
@NightShadePL:
Odpisz
12 marca 2017, 19:06
@Pandzianikki:
Odpisz
12 marca 2017, 19:23
@Faraam:
Odpisz
12 marca 2017, 19:28
@lorax12:
Odpisz
12 marca 2017, 20:15
@Pandzianikki:
Odpisz
12 marca 2017, 20:16
Odpisz
12 marca 2017, 20:21
@Faraam: KISNE
Odpisz
12 marca 2017, 20:23
@Pandzianikki:
Odpisz
13 marca 2017, 00:26
@Faraam: o boże ta jakość jest piękna
Odpisz
13 marca 2017, 06:51
@Faraam: Przypomniał mi się AC 2.
Insieme per la victoria!
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 07:15
@makajet: U mnie jakość jest...
Odpisz
12 marca 2017, 21:48
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2017, 19:07
Ja kiedyś chciałam posłodzić jogurt, ale dodałam soli
#nobodikers
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2017, 20:22
@Princess_Unattainable: I care.
.
.
.
.
.
Żartowałem ku*wa.
Nobody cares.
Odpisz
12 marca 2017, 20:15
Odpisz
12 marca 2017, 19:08
Odpisz
9 marca 2017, 18:29
Mam nadzieję, że nie zapomniałeś okleić taśmą.
Odpisz
9 marca 2017, 17:45
5/5
Odpisz
9 marca 2017, 14:57
Skisłem.
Odpisz
9 marca 2017, 15:13
@Krzyniu: masz
Odpisz
9 marca 2017, 15:36
@NightShadePL: Dla Krzynia nie ma juz miejsca w tym słoiku. Moj jest pusty wiec na pewno sie zmiesci
[____]
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2017, 15:42
@Krzyniu: [TV]
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2017, 15:47
@Vlodziu: zawsze sie zmieścić,trzeba spakować jako KrzyniuTV.rar
Odpisz
9 marca 2017, 15:37
Odpisz