Rzeczywistość, problemy i ja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To musiało być męczące
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 14:31
To jest jakiś pomiot szatana czy kot?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 22:11
@Reaperr: Why not both?
Odpisz
16 marca 2017, 11:38
wciąż czekam na saitame
Odpisz
3 marca 2017, 09:56
Uprzedzając : Nichijou.
Odpisz
3 marca 2017, 09:59
Aka. Najlepsza komedia jaka została narysowana.
Odpisz
3 marca 2017, 12:06
Zgadzam się w 100%
Odpisz
3 marca 2017, 12:07
A kto by się nie zgodził? Scena w windzie najlepsza. "She's dead" *jeszcze bardziej histerycxny śmiech*
Odpisz
3 marca 2017, 12:09
Potrzebuję drugiego sezonu tak bardzo ;_;
Odpisz
3 marca 2017, 12:13
Jest jeszcze manga. ._.
Odpisz