Każdy ma swoje priorytety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2017, 20:09
7... Ostatni Windows.
Odpisz
8 marca 2017, 19:55
ku*wa było
Odpisz
8 marca 2017, 00:07
nie zawsze bo ja np mam Windowsa 8
Odpisz
4 marca 2017, 10:35
Co robisz po wstaniu z łóżka?
- Wstawanie z łóżka?
Odpisz
7 marca 2017, 22:51
@Davido: Ja po wstaniu z łóżka idę podbijać Rosję.
Odpisz
7 marca 2017, 23:54
No to pozdro generalnie bo tak około 575 000 chłopa ci tam zdycha.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 23:11
U mnie to prędzej ,,Welcome to the GRUB" zamiast windowsa
Odpisz
7 marca 2017, 23:07
Planujesz samobójstwo - 926191471071691%
Odpisz
7 marca 2017, 21:49
ja jak wstaje to zawsze śmierdzi mi oddech
Odpisz
7 marca 2017, 22:49
@ALKATRAZ: Tru Story
Odpisz
4 marca 2017, 10:25
a fapanie?
Odpisz
4 marca 2017, 10:28
@benben7: najpierw trzeba włączyć
Odpisz
4 marca 2017, 10:29
@TerratorEK: Nie jak masz telefon.
Odpisz
4 marca 2017, 10:31
@xAzumiKx: ciekawa aluzja
Odpisz
7 marca 2017, 21:48
@benben7: #Wyobraźnia
Odpisz
7 marca 2017, 21:49
@PchlaRenatka: nowy sposób masturbacji?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 22:38
@benben7: masturbacja rano poje**ło? Jak mi stanie jak wstaje to nawet o tym niemyśle bo i tak nie mam siły XD
Odpisz
7 marca 2017, 21:24
Może jestem poje**ny ale idę do szkoły ._.
Odpisz
7 marca 2017, 21:48
Bez śniadania i ubrania się?
Odpisz
7 marca 2017, 22:02
@Myszkapl: Kto normalny ubiera się do szkoły?
Odpisz
7 marca 2017, 22:12
@Ziemniaczanka: Znaczy ja i tak śpię w skarpetkach, ale niektórzy śpią bez, a tak boso to trochę słabo... chyba, że jest teraz moda na Cejrowskiego. Nie znam się na modach, zawsze mnie omijają :/
Odpisz
7 marca 2017, 22:13
@Myszkapl: Spanie w skarpetkach to trochę takie mało zdrowe :i
Odpisz
7 marca 2017, 22:13
@Myszkapl: Dziwne, ja jak chodzę w samych skarpetkach po szkole to jakoś dziwnie się na mnie patrzą. Może zły kolor?
Odpisz
7 marca 2017, 22:16
Mam problem zimnych rąk i stóp, po prostu muszę ;/
Odpisz
7 marca 2017, 22:17
@Ziemniaczanka: A próbowałeś podkolanówek w paski?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 22:20
@Myszkapl: No i wszystko jasne! Nosiłam skarpetki nie dość, że krótkie, to jeszcze w kropki!
Odpisz
7 marca 2017, 22:20
@Ziemniaczanka: Podręcznikowy błąd
Odpisz
7 marca 2017, 22:21
@Myszkapl: Problemy pierwszego świata
Odpisz
7 marca 2017, 21:48
So tru ;v
Odpisz
7 marca 2017, 21:13
Ja to w sumie rzadko jem bo nie chcę mi się wstać i iść popatrzeć do lodówki.
Odpisz
4 marca 2017, 14:57
Idę do łazienki
Odpisz
4 marca 2017, 14:06
pfff
Odpisz
4 marca 2017, 11:26
pff, kto wyłącza kompa
Odpisz
4 marca 2017, 13:25
@kasjan132pl: np. ten który szanuje prąd żeby podatki nie były za duże
Odpisz
7 marca 2017, 21:02
@RussiaBall: źle sformułowałem komentarz "pff, kto nie usypia komputera"
Odpisz
7 marca 2017, 23:01
@RussiaBall: Szkoda że mój komputer na pulpicie zjada tylko 120w
Odpisz
4 marca 2017, 10:52
widze twarz w tym kołu
Odpisz
4 marca 2017, 12:59
@Raczysko: Pac-Man.
Odpisz