Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2013, 14:55
(-_-)
Odpisz
18 lutego 2013, 14:31
Czy to jest jakiś aktor ?
Odpisz
18 lutego 2013, 14:46
@Constancia: to chyba ten co grał hulka
Odpisz
18 lutego 2013, 15:30
@NIXDOR: Tak jak sadziłam. Dzięki !
Odpisz
18 lutego 2013, 20:32
@Constancia: spoko ;D
Odpisz
19 lutego 2013, 16:50
@NIXDOR: :]
Odpisz
18 lutego 2013, 16:35
I wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota... Wszystko u mnie tak samo ;_;
Odpisz
18 lutego 2013, 14:46
Nie znoszę poniedziałków!
Odpisz
18 lutego 2013, 11:15
Ja mam ferie
Odpisz
18 lutego 2013, 12:53
A ja zdałem semestr i mam fajrant. :-]
Odpisz
18 lutego 2013, 10:38
ehh kolejny obrazek z dennej serii o poniedziałkach ludzie ogarnijcie się z tym co poniedziałek dodajecie nowe obrazki o poniedziałkach i to się na serio robi nudne 1/5
Odpisz
18 lutego 2013, 10:11
Co w tym śmiesznego?
Odpisz