Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 23 maja 2016, 15:23

Jeśli włączy się ten pierwszy budzik, to on kiedyś przestanie hałasować?

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2013, 20:00

MÓJ KOLEGA MA TAKI "SNAJPERSKI" BUDZISZ SIE I MUSISZ WZIĄĆ PISTOLET(LASEROWY) I TRAFIĆ W ŚRODEK TARCZY.

Avatar pieseu

27 sierpnia 2013, 18:30

jest w manofaktórze(ne wiem jak to się pisze)

Avatar xPOLAKx

4 czerwca 2014, 14:16

@pieseu: 'Kóp' se słownik ortograficzny!!!

Avatar pieseu

4 czerwca 2014, 15:02

@xPOLAKx: Nie pamiętam żebym pisał ten komentarz,pewnie brat to pisał.

Avatar rotus101

18 lutego 2013, 15:54

ja mam tą rakietę z thibo
XD

Avatar KatanW10

11 marca 2013, 15:04

@rotus101: przecież to kawa hueheheheheheheheheh taki żart

Avatar KatanW10

11 marca 2013, 15:02

ten ostatni chce

Avatar Karso21Respawn

18 lutego 2013, 16:07

co za ludzie to kupują?

Avatar JTay_

18 lutego 2013, 19:32

@Karso21Respawn: Ja bym kupił tą rakietę albo ten na kółkach. Ciekawe - skoro nie ma jak wyciągnąć baterii, to jak je wymienić? A ten sierżant i rozłączanie kabelków by mi nie pomogły :d Już zaczynam szukać tej rakiety w interncie :>

Avatar kuba1996

18 lutego 2013, 16:54

Te budziki są dobre dla ludzi którzy muszą szybko wstać, ale jak ktoś nie chce to nie musi ich kupować.

Avatar czapl1997

18 lutego 2013, 14:19

Ten mem w ogóle tu nie pasuje. Jeżeli uważasz, że takie budziki to narzędzia tortur, to poco je kupujesz?

Avatar amekninja555

18 lutego 2013, 15:32

@czapl1997: A czy jest tam napis, że KTOKOLWIEK JE KIEDYKOLWIEK KUPIŁ?!?!

Avatar joanna11198

18 lutego 2013, 12:22

fajne chce taki !!! różowy ale inny kolorek :)

Avatar Flyingseeker

18 lutego 2013, 12:05

Ten drugi budzik jest fajnie zrobiony.

Avatar magnuss

18 lutego 2013, 10:17

Lepszy jest laserowy budzik :P żeby go wyłączyć musisz trafić pistoletem w tarcze :P

Avatar tolkowski

18 lutego 2013, 10:10

głupie

Avatar saskacz

18 lutego 2013, 09:29

rakieta niezła XD

Avatar Baca_online

18 lutego 2013, 09:16

zakończenie do bani tylko, ktoś myślał że to będzie śmieszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

To będzie bolało

Rel

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka