Niezbędnik młodej panienki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 09:32
Ej, ja jestem idiotką i ten starterpack do mnie nie pasuje >:0
Odpisz
27 maja 2017, 19:16
Powinno być tak:
,,Typowa polska nastolatka starter pack''
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:13
ale ten pies to szczyt....
Odpisz
7 marca 2017, 19:56
A gdzie "rzyciowe" cytaty w postach na fejsbuczku, hm? ;)
Odpisz
7 marca 2017, 21:14
@kotosuni: Nie ten starter pack.
Odpisz
11 marca 2017, 21:14
@kotosuni: To będzie w DLC.
Odpisz
10 marca 2017, 15:24
Ja codziennie mówię sobie, że jestem idiotką...
Odpisz
7 marca 2017, 23:03
Aż mi się odbiło kolacją na sam widok
o.O
Odpisz
9 marca 2017, 00:05
@QueenOfSuburbia: na kolację jadłaś idiotkę z tego starter packa?
Odpisz
9 marca 2017, 23:02
@RAKAK: Nie, kiełbaskę ^^
Odpisz
7 marca 2017, 22:08
zamiast normalnych fajek gdzie e-faje
Odpisz
7 marca 2017, 21:12
I ku*wa jaka szkoda, że to takie true...
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 19:20
Do szkoły na 9? Czy to bożonarodzeniowy cud?
Odpisz
6 marca 2017, 19:54
@pan_hejter: Pewnie to podstawówka.
Odpisz
6 marca 2017, 20:06
Co ty gadasz w liceum jest na 10
Odpisz
6 marca 2017, 20:07
@oceanaus: Kiedy u nas najwcześniej na 7.30. 9 klasa.
Odpisz
7 marca 2017, 10:48
heh
Odpisz
7 marca 2017, 11:29
@oceanaus: Ba, mój brat 1 klasista i też musi na 7.30.
Odpisz
7 marca 2017, 11:30
lel
Odpisz
7 marca 2017, 14:33
W gimbazie na 9:40 u mnie mają.
Odpisz
7 marca 2017, 14:36
@Archeologwinternetach: Niemcom już na serio odbiło, by tak wcześnie pierwszoklasiści wstawali.
Odpisz
7 marca 2017, 14:38
I dobrze, niech ludzie umierają.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 14:40
@Archeologwinternetach: Więc umieraj. (Nie, to nie jest propozycja samobójstwa, admin. Nie.)
Odpisz
7 marca 2017, 14:41
Sorry, nie dosłyszałem i zrozumiałem co innego.
Odpisz
7 marca 2017, 14:42
@Archeologwinternetach: Nie będę się powtarzała.
Odpisz
7 marca 2017, 14:42
Ale nie ten komentarz o samobójstwie, lecz ten poprzedni.
Odpisz
7 marca 2017, 14:43
@Archeologwinternetach: Ah ten. A co zrozumiałeś?
Odpisz
7 marca 2017, 14:44
"Nekromantom to już na serio odbiło, by tak wcześnie pierwszaki mordowali". Nie pytaj.
Odpisz
7 marca 2017, 14:45
@Archeologwinternetach: Śmiechłam. Na serio.
Odpisz
7 marca 2017, 15:46
u nas jest w poniedziałek , środa i czwartek na 8 55 w 3 klasie gimnazjum
Odpisz
7 marca 2017, 15:50
@BionicSoldier: 9 klasa=3 gimba. Zazdro, oj zazdro.
Odpisz
7 marca 2017, 16:14
@pan_hejter: W techbazie mam pierwsze lekcje na 8:00 albo 8:55.
Odpisz
7 marca 2017, 16:32
@Crobat: Ja na 7:50 ale i tak wstaje o 6 bo 20km różnicy.
Odpisz
7 marca 2017, 18:01
@pan_hejter: na drugą lekcję
Odpisz
7 marca 2017, 19:09
@pan_hejter: akurat tak mam od drugiego półrocza, kończę wtedy o 12:20... taki poniedziałek to ja rozumiem...
Odpisz
7 marca 2017, 19:11
@Maly_modelarz15: poniedziałek od 7:50 do 16:45 pełne 10 lekcji jej.
Odpisz
7 marca 2017, 20:17
No więc tak... ja mam na 7.10
Odpisz
7 marca 2017, 20:19
@Lekki69: Pozdro. Właśnie zaczęłam praktyki w piekarni. 4 rano wstawać a o 5 rano wstawić się do pracy.
Odpisz
7 marca 2017, 18:26
To już w całym kraju perłę sprzedają?
Odpisz
7 marca 2017, 17:14
czyli mam w klasie same idiotki.
Odpisz
7 marca 2017, 16:27
Mój rakometr wyje**ło poza skalę i właśnie śmiga po orbicie Saturna.
Dziękuję za uwagę.
Odpisz
7 marca 2017, 14:38
czy posiadanie snapa i insta jest złe?
Odpisz
7 marca 2017, 15:01
@drzefko: Jak nie wstawiasz co chwilę zdjęć siebie z filtrem psa i podpisem "lajk za lajk" albo jakimiś cytatami to nie
Odpisz
7 marca 2017, 15:07
@Princess_Unattainable: albo: ide do szkoly, pale fajke
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 15:16
@Princess_Unattainable: Zrobiłam sobie jeden raz filter psa, w dodatku, jak to się mówi, "dla beki", jeszcze jest dobrze?
Odpisz
7 marca 2017, 15:45
@zabijmysiewszyscy: Jak raz to jeszcze normalne
Odpisz
7 marca 2017, 15:19
Gdzie superstary?
Odpisz
7 marca 2017, 15:13
Prawda, a zwłaszcza
"Ale mnie ci starzy wkurzają :((("
Później...
"Mamo, daj hajs na kawę ze Starbucks, plisss!"
Odpisz