Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

22 czerwca 2021, 09:32

Ej, ja jestem idiotką i ten starterpack do mnie nie pasuje >:0

Avatar Filipsss

27 maja 2017, 19:16

Powinno być tak:
,,Typowa polska nastolatka starter pack''

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 23:13

ale ten pies to szczyt....

Avatar kotosuni

7 marca 2017, 19:56

A gdzie "rzyciowe" cytaty w postach na fejsbuczku, hm? ;)

Avatar
KacperowyMetalowy

7 marca 2017, 21:14

@kotosuni: Nie ten starter pack.

Avatar MojeZycieToKomedia

11 marca 2017, 21:14

@kotosuni: To będzie w DLC.

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2017, 15:24

Ja codziennie mówię sobie, że jestem idiotką...

Avatar QueenOfSuburbia

7 marca 2017, 23:03

Aż mi się odbiło kolacją na sam widok

o.O

Avatar RAKAK

9 marca 2017, 00:05

@QueenOfSuburbia: na kolację jadłaś idiotkę z tego starter packa?

Avatar QueenOfSuburbia

9 marca 2017, 23:02

@RAKAK: Nie, kiełbaskę ^^

Avatar patolek111

7 marca 2017, 22:08

zamiast normalnych fajek gdzie e-faje

Avatar Xenophia

7 marca 2017, 21:12

I ku*wa jaka szkoda, że to takie true...

Avatar pan_hejter

Edytowano - 6 marca 2017, 19:20

Do szkoły na 9? Czy to bożonarodzeniowy cud?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Lekki69

7 marca 2017, 20:17

No więc tak... ja mam na 7.10

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2017, 20:19

@Lekki69: Pozdro. Właśnie zaczęłam praktyki w piekarni. 4 rano wstawać a o 5 rano wstawić się do pracy.

Avatar Ameron

7 marca 2017, 18:26

To już w całym kraju perłę sprzedają?

Avatar NAPSTABLOOK22

7 marca 2017, 17:14

czyli mam w klasie same idiotki.

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2017, 16:27

Mój rakometr wyje**ło poza skalę i właśnie śmiga po orbicie Saturna.
Dziękuję za uwagę.

Avatar drzefko

7 marca 2017, 14:38

czy posiadanie snapa i insta jest złe?

Avatar Princess_Unattainable

7 marca 2017, 15:01

@drzefko: Jak nie wstawiasz co chwilę zdjęć siebie z filtrem psa i podpisem "lajk za lajk" albo jakimiś cytatami to nie

Avatar ponczeq

7 marca 2017, 15:07

@Princess_Unattainable: albo: ide do szkoly, pale fajke

Avatar zabijmysiewszyscy

Edytowano - 7 marca 2017, 15:16

@Princess_Unattainable: Zrobiłam sobie jeden raz filter psa, w dodatku, jak to się mówi, "dla beki", jeszcze jest dobrze?

Avatar Princess_Unattainable

7 marca 2017, 15:45

@zabijmysiewszyscy: Jak raz to jeszcze normalne

Avatar zabijmysiewszyscy

7 marca 2017, 15:19

Gdzie superstary?

Avatar Sadistic_Lady

7 marca 2017, 15:13

Prawda, a zwłaszcza
"Ale mnie ci starzy wkurzają :((("
Później...
"Mamo, daj hajs na kawę ze Starbucks, plisss!"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Demondo498
Dodane przez: Demondo498

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka