Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2017, 11:31
A jak dorzucę z worek cukierków?
Odpisz
7 marca 2017, 12:47
@lorax12: 15 zł
Odpisz
7 marca 2017, 12:53
@marcel22205: To wsiadaj!
Odpisz
7 marca 2017, 15:27
@lorax12: Dam kebaba i gumy do zucia
Odpisz
7 marca 2017, 17:15
@MR_Lizard: <_< ne
Odpisz
7 marca 2017, 17:46
@lorax12: k
Odpisz
7 marca 2017, 17:51
@MR_Lizard: a z czym ten kebs?
Odpisz
7 marca 2017, 18:01
@lorax12: ostry sos i baranina
Odpisz
12 marca 2017, 10:10
@MR_Lizard: to też wsiadaj
Odpisz
12 marca 2017, 10:15
@lorax12: *wchodzi do vana i siada z tyłu*
Odpisz
12 marca 2017, 10:31
@lorax12: Dodam macieksto
Odpisz
12 marca 2017, 10:32
@lorax12: Dam pszytulasa i zestaw do BDSM?
Odpisz
12 marca 2017, 14:56
wsiadaj!
Odpisz
12 marca 2017, 15:01
@lorax12: *wsiada do vana i siada na kolanach loraxa*
Odpisz
12 marca 2017, 15:06
:3
Jedziemy~
Odpisz
12 marca 2017, 15:08
@lorax12: Ja chciałbym pojeździć na tobie ^^
Odpisz
12 marca 2017, 15:10
Nikt Ci nie broni~
Odpisz
12 marca 2017, 15:11
@lorax12: Yay! :3
Odpisz
12 marca 2017, 15:30
dawaj~
Odpisz
3 marca 2018, 00:48
@lorax12:
Odpisz
3 marca 2018, 09:13
@Tymek590: >:3
Odpisz
12 marca 2017, 10:23
Chce ktoś do mojego vana mam tam cukierki.
Odpisz
12 marca 2017, 13:58
@Reaperr: Trzeba iść z biegiem czasu ;)
Odpisz
12 marca 2017, 14:01
@Dexterek: O kurde naprawdę za darmo moge wsiąść?
Odpisz
21 listopada 2017, 17:56
@Reaperr: Jest napisane "Darmowe Wifi" A nie "Darmowe wejście"
Odpisz
3 marca 2018, 00:47
@Reaperr: tak
Odpisz
12 marca 2017, 10:21
Za chrupki 10 złotych?
Odpisz
12 marca 2017, 11:14
@Reaperr: patrząc na to na jakim zadupiu to zdjęcie było robione, raczej zbyt łatwo ich nie dostać
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 11:17
U mnie z chrupkami biorą 70 ;C
Odpisz
7 marca 2017, 10:53
Gdzie to?
Odpisz
7 marca 2017, 12:35
@JanuszWaleczny: Radom.
Odpisz