Prosty sposób na oszczędzanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2017, 17:30
Kiedy dopiero teraz zobaczyłeś, że po prawej pisze opening
Odpisz
9 marca 2017, 19:47
@Royalo04: I co ?
Odpisz
10 marca 2017, 15:16
@Szoko: i nic
Odpisz
9 marca 2017, 19:18
Chyba że masz abonament i zawsze płacisz tyle samo
Odpisz
9 marca 2017, 18:39
Daajj hotspota
Odpisz
9 marca 2017, 17:29
Można żyć w symbiozie z sąsiadem który pracuje na nocną zmianę.
Odpisz
9 marca 2017, 17:31
@Krzyniu: ja tak żyje!
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2017, 17:32
@Krzyniu: i jeb, haslo zostalo zmienione
Odpisz
9 marca 2017, 18:31
@Krzyniu: ja mam internet od sąsiada a później nie wie za co takie wielkie rachunki xddd
Odpisz
9 marca 2017, 18:17
Właśnie dostałem 50 gb Internetu od plusa i nie wiem czy się cieszyć, że mam darmowego neta czy płakać bo chodzi jak gówno
Odpisz
9 marca 2017, 17:38
True story bro
Odpisz
9 marca 2017, 17:26
aduś dlaczego
Odpisz
9 marca 2017, 17:12
*Typowy biwakowicz*
Odpisz
9 marca 2017, 17:08
Nie wypada być taką pijawą.
Odpisz
7 marca 2017, 18:28
Ja mam mega dużo, a całej klasie wmówiłem ze ledwo mi starcza :P
Teraz nikt ode mnie nie żydzi internetów
Odpisz
7 marca 2017, 14:26
Cała moja klasa w skrócie :P
Odpisz
7 marca 2017, 14:29
Tak to bywa z "biedakami".
Odpisz
7 marca 2017, 14:34
@Mycha2001: ale jak nie masz nowego ajfona to jesteś biedak i w ogóle debilem
Odpisz
7 marca 2017, 14:38
@RussiaBall: Nie , nie o to mi chodziło. Chodziło mi o osoby które właśnie mają iphone i inne smartfony ale nie mają internetu przez co co chwila sępią o internet żebyśmy im użyczyli. Specjalnie wziąłem biedaku w nawias żeby ukazać sarkazm.
Odpisz
7 marca 2017, 14:39
@Mycha2001: hej pssst to nie nawias to cudzysłów
Odpisz
7 marca 2017, 14:40
@RussiaBall: Pomyłka. :/
Odpisz
7 marca 2017, 17:46
ej. klaudek daj neta
Odpisz