Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Royalo04

9 marca 2017, 17:30

Kiedy dopiero teraz zobaczyłeś, że po prawej pisze opening

Avatar Szoko

9 marca 2017, 19:47

@Royalo04: I co ?

Avatar Royalo04

10 marca 2017, 15:16

@Szoko: i nic

Avatar Domijeja

9 marca 2017, 19:18

Chyba że masz abonament i zawsze płacisz tyle samo

Avatar ktos200599

9 marca 2017, 18:39

Daajj hotspota

Avatar Krzyniu

9 marca 2017, 17:29

Można żyć w symbiozie z sąsiadem który pracuje na nocną zmianę.

Avatar Nemezis_

9 marca 2017, 17:31

@Krzyniu: ja tak żyje!

Avatar NightShadePL

Edytowano - 9 marca 2017, 17:32

@Krzyniu: i jeb, haslo zostalo zmienione

Avatar StachuIJones

9 marca 2017, 18:31

@Krzyniu: ja mam internet od sąsiada a później nie wie za co takie wielkie rachunki xddd

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2017, 18:17

Właśnie dostałem 50 gb Internetu od plusa i nie wiem czy się cieszyć, że mam darmowego neta czy płakać bo chodzi jak gówno

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

9 marca 2017, 17:38

True story bro

Avatar szymekcos

9 marca 2017, 17:26

aduś dlaczego

Avatar PowerBack12

9 marca 2017, 17:12

*Typowy biwakowicz*

Avatar Faraam

9 marca 2017, 17:08

Nie wypada być taką pijawą.

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2017, 18:28

Ja mam mega dużo, a całej klasie wmówiłem ze ledwo mi starcza :P
Teraz nikt ode mnie nie żydzi internetów

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2017, 14:26

Cała moja klasa w skrócie :P

Avatar Mycha2001

7 marca 2017, 14:29

Tak to bywa z "biedakami".

Avatar RussiaBall

7 marca 2017, 14:34

@Mycha2001: ale jak nie masz nowego ajfona to jesteś biedak i w ogóle debilem

Avatar Mycha2001

7 marca 2017, 14:38

@RussiaBall: Nie , nie o to mi chodziło. Chodziło mi o osoby które właśnie mają iphone i inne smartfony ale nie mają internetu przez co co chwila sępią o internet żebyśmy im użyczyli. Specjalnie wziąłem biedaku w nawias żeby ukazać sarkazm.

Avatar RussiaBall

7 marca 2017, 14:39

@Mycha2001: hej pssst to nie nawias to cudzysłów

Avatar Mycha2001

7 marca 2017, 14:40

@RussiaBall: Pomyłka. :/

Avatar daglasio

7 marca 2017, 17:46

ej. klaudek daj neta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka