@mtsmts: Możliwe, że podczas krótkiej, ale intensywnej snieżycy wiał bardzo mocny wiatr i śnieg padał niemal poziomo. W tym wypadku przerwa jaką jest droga pozwoliła tak ośnieżyć drzewa. Jeżeli weszlibyśmy w las po prawej, to widok byłby taki jak z lewej.
Komentarze
Odśwież17 lutego 2013, 14:03
To jest podejrzane ale 5/5 za pomysł
Odpisz
18 lutego 2013, 18:03
@mtsmts: Możliwe, że podczas krótkiej, ale intensywnej snieżycy wiał bardzo mocny wiatr i śnieg padał niemal poziomo. W tym wypadku przerwa jaką jest droga pozwoliła tak ośnieżyć drzewa. Jeżeli weszlibyśmy w las po prawej, to widok byłby taki jak z lewej.
Odpisz
17 lutego 2013, 16:24
dobre
Odpisz
17 lutego 2013, 14:21
a w Kanadzie ciągle zima
Odpisz