Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bodex

19 lutego 2013, 18:53

napisano ze samobujcy nie pojda do nieba wiec drogi tworco obrazka EPIC FAILL!!!

Avatar Paulius

17 lutego 2013, 14:19

Pudło! nie trafi, bo do nieba nie przyjmują samobójców :P

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2013, 16:06

@Paulius: No ale Bóg to jego kolega, pozwoli mu. xD

Avatar Paulius

17 lutego 2013, 16:15

z drugiej strony jest też miłosierny czy jakoś tak - no musi chłopak jakoś swoich zachęcać, bo żydów nie przekonał, choć się starał. I wgóle ofertę ma słabą: Allah dziewice rozdaje, Budda urządza restart w innych rolach, a Bóg co najwyżej życie wieczne w błękitnej, nudnej krainie.

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2013, 16:32

@Paulius: A to tam nie można zaruchać? D:

Avatar Paulius

17 lutego 2013, 16:36

można u konkurencji(u Lucka),ale krążą opowieści, że tam podobno jest jak w Polsce

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2013, 16:38

@Paulius: A ja przez cały czas myślałam, że tym Niebie to można... :/

Avatar Dorogon

18 lutego 2013, 03:11

@Paulius: Tyle, że Allah, Jahwe (żydowski) i Bóg - to ci sami Bogowie, tylko wyznawcy inaczej ich interpretują, ale w sumie to są jednym.

Co do Buddy, nie wiem czy spodobało by ci się wcielenie, np. konika polnego, którego ktoś za chwilę rozdepta albo pająk zeżre, a jak już osiągniesz tą nirwanę czy inną fazę, to przestajesz istnieć, więc ja już wolę żyć w nudnym niebie.

Avatar saskacz

17 lutego 2013, 14:52

co ,,bóg,, ma nad głową
PS. napisałem ,,bóg,, bo chyba w niebie nie piją?

Avatar
Aryman

17 lutego 2013, 14:57

@saskacz: bóg nad głową ma trójkąt

Avatar Kosmita123

17 lutego 2013, 15:12

@saskacz: bóg ma nad głową siebie (trójkąt z okeim - symbol boga xd )

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka