Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2017, 15:19
"Jak się nie popsuje to podziała, cześć" - Pan Wiesio
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2017, 10:39
,,u siebie rób jak u siebie, a u innych rób na odpie**ol"
-pan wiesio
Odpisz
17 marca 2017, 21:46
It seems today, we gonna die. It's the end go away.
Odpisz
12 marca 2017, 10:57
Wc płatne 0 zł.
Odpisz
12 marca 2017, 11:27
@Krzyniu:
Odpisz
17 marca 2017, 20:44
@Krzyniu: Gdy chcesz skorzystać, ale zapomniałeś drobnych...
Odpisz
12 marca 2017, 11:05
Pan Wiesio, typowy Polski budowlaniec
Odpisz
17 marca 2017, 20:07
@Palauball: "U siebie rób jak u siebie, a u kogoś na....
Najlepiej?
Na odpie**ol!"
Odpisz
17 marca 2017, 20:21
@Chrzaszcz_Trzcinowy: a było a u obcego na..
Odpisz
17 marca 2017, 20:16
Jak ktoś spadnie i nie złapie się pierwszego, to nadal ma szansę złapać się drugiego
Odpisz
17 marca 2017, 20:05
Portale...
Odpisz
12 marca 2017, 12:35
U siebie rób jak u siebie, a u innego rób bracie na odpie**ol
Odpisz
12 marca 2017, 12:04
Zrób drabine, Balkon za free
Odpisz
12 marca 2017, 10:26
apka
Odpisz
12 marca 2017, 10:27
@JakTyChybaPoWojaku: "(tytuł)"
Odpisz