Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2017, 18:10
Jak dobrze, że moja dziewczyna nigdy się nie malowała i wiem co wziąłem xD
Odpisz
14 marca 2017, 19:58
@kamasu: Prawdziwy jejak nie posiada dziewczyny tylko sprawną rękę!
Odpisz
11 maja 2019, 16:43
@NaiNeko27: Nie dyskryminuj rąk, dla mnie moja ręka to moja dziewczyna.
Odpisz
15 marca 2017, 14:19
Dlatego jak idę z laską gdzieś to na basen 🙃
Odpisz
14 marca 2017, 17:47
Mi to nawet makijaż by nie pomógł.
Odpisz
14 marca 2017, 22:05
@Reaperr: nie martw się mam podobny problem, tylko że tobie makijaż a mi ani makijaż ani operacja :/
Odpisz
14 marca 2017, 19:05
Nie wiele gorzej.
Odpisz
14 marca 2017, 18:55
w makijażu nawet gorzej
Odpisz
14 marca 2017, 18:42
i tak brzydka w makijażu czy bez
Odpisz
13 marca 2017, 10:13
Potwór czy nie potwór ważne że ma otwór
Odpisz
14 marca 2017, 17:59
@erykos123: Czyli wyznajesz zasadę "Wór na głowę i za ojczyznę!"?
Odpisz
12 marca 2017, 23:30
Dobra, pierwszy raz mówię, że dziewczyny w makijażu są ładne.
#teamwolęnaturalne
Odpisz
14 marca 2017, 17:25
@SzyMONECKI009: ja lubię lekki makijaż, ale jednak mogła by być ładniejsza.
Odpisz
14 marca 2017, 17:05
Słaby ten makijaż. Sprawił, że stała się brzydsza. /s
Odpisz
14 marca 2017, 17:12
tylko ja mogę tak słabo żartować
Odpisz
14 marca 2017, 17:14
@lorax12: Przepraszam, tylko mnie nie bij.
Wolałbym inną karę.
Odpisz
14 marca 2017, 17:17
załatwione~
Odpisz
13 marca 2017, 09:30
it's a trap
Odpisz
13 marca 2017, 07:10
Czym się przejmować, przecież liczy się przede wszystkim wnętrze i to żeby nie ważyła za dużo.
Odpisz
13 marca 2017, 09:33
@pawelek9889: Bo jeżeli będzie za dużo zajmować to nie będzie mogła zmieścić się na dysku.
Odpisz
13 marca 2017, 00:13
MAKIARŻ TO MAKJA?! MAKJA TO HEREZIA11!!!111!!!111!
+ *Mem o herezji z warhamera*
Odpisz
12 marca 2017, 23:02
Co?
Odpisz
12 marca 2017, 22:59
Obie mi się nie podobają
Odpisz
12 marca 2017, 22:55
worek na głowę i za ojczyznę.😁😁😁😁😂😂😂
Odpisz
12 marca 2017, 22:55
😂😂😂😂😂😂😂😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😨😨😨😨😖😖😤😖😖😖😝😛😛😛😛😝😗😚😃😙😌😌😗😛😝😌😗
Odpisz
12 marca 2017, 22:56
Nie rób emotek na Jeja oprócz XD, ;-; i ._.
Odpisz
12 marca 2017, 22:56
@Ziemniaczanka: i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 marca 2017, 22:58
@benben7: A tak, zapomniałam
Odpisz
12 marca 2017, 22:59
@Ziemniaczanka: No ale zoba jaka ona fajna 😂 /s
Odpisz
12 marca 2017, 23:00
@Zakapturzony13579: Njeeeeeet!
Odpisz
12 marca 2017, 23:06
@Ziemniaczanka: I tego typu: ( ͡° ͜ʖ ͡°), (੭ु ‾̑ω‾̑)੭ु, (:3[▓▓▓], (Ծ_Ծ).
Odpisz
14 marca 2017, 21:46
NIE BĘDZIECIE NAM MÓWIĆ CO MAMY ROBIĆ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Odpisz
14 marca 2017, 22:30
masz rację , nikt i nic nie może wmówić nam co możemy ,a czego nie , wszyscy mamy wolną wole i decydujemy sami za siebie. Więc 💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀 😈😈😈😈😈😈😈😈😈
Odpisz
15 marca 2017, 12:37
( ಠ_ಠ)
Odpisz
15 marca 2017, 13:27
😒😞😥😱😱😱😱😱😱😱😱
Odpisz