Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2019, 20:16
Moja Skadunia chce się tylko pobawic nie bój sie
Odpisz
13 marca 2017, 16:28
Mój mały idiota.
Odpisz
13 marca 2017, 16:35
@xAzumiKx: Koty lepsze :v
Odpisz
13 marca 2017, 16:36
#TeamKoty
Odpisz
13 marca 2017, 16:38
Też mam, ale śpi w innym pokoju.
Odpisz
13 marca 2017, 16:42
@xAzumiKx: mój nie lubi aparatu
Odpisz
13 marca 2017, 16:46
@RussiaBall:
Odpisz
13 marca 2017, 16:47
Odpisz
13 marca 2017, 16:49
@BOSS111:
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 16:52
Obróciło ;--; Wysłałbym więcej, ale zostało na poprzedniej karcie pamięci.
Odpisz
13 marca 2017, 16:52
a to mój [*]
Odpisz
13 marca 2017, 19:08
@RussiaBall: Pies > Kot
Odpisz
13 marca 2017, 19:08
@RussiaBall: No chyba ze kawaii dziewczynka z kocimi uszkami ^^
Odpisz
13 marca 2017, 19:12
ja tam wole obydwa
Odpisz
16 marca 2017, 18:08
@BOSS111: mam pomysł! może ktoś da zdjęcie psa i kota!
Odpisz
16 marca 2017, 18:50
@RussiaBall: [*] dla twojego kotka :( mi kiedys zdechl chomik
Odpisz
16 marca 2017, 19:14
@RussiaBall: Ja bym wam pokazał moje zwierzątko, ale brat nie lubi jak mu się robi zdjęcia
Odpisz
16 marca 2017, 19:58
@xAzumiKx: Kamasznikow
Odpisz
16 marca 2017, 21:02
Mój wspaniały Berni, który szczeka na wszystko i taranuje ludzi
Odpisz
16 marca 2017, 21:03
What's up, doc?
Odpisz
16 marca 2017, 21:21
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 21:39
@xAzumiKx: pozycja bojowa przyjęta
Odpisz
16 marca 2017, 21:41
(urtra kruliczy lenny)
Odpisz
16 marca 2017, 21:44
@Nemezis_: ???
Odpisz
16 marca 2017, 21:46
jeśli miałeś kiedyś hodowlę królików to się dowiesz
Odpisz
16 marca 2017, 21:47
@Nemezis_: Miałem 6 królików a dalej nie ogarniam
Odpisz
16 marca 2017, 21:50
miałem dużą hodowlę...i też r*chanisko jak po 2ww
Odpisz
16 marca 2017, 21:54
@Nemezis_: Tylko że oddaliśmy 5 królików i została tylko ta samica na zdjęciu.
Ps. Ona zmarła w lipcu 2016
Odpisz
16 marca 2017, 21:56
szkoda...u mnie zaraza wszystko wybiła
Odpisz
16 marca 2017, 21:58
@Nemezis_: Ela (ten królik) umarła na krwotok spowodowany chorobą wrodzoną
Odpisz
16 marca 2017, 22:00
ło ku*wa! u mnie po prostu szybko gnił! ale tu to horror
Odpisz
16 marca 2017, 22:01
A mój królik ma 5 lat i lubi jeść mięso.
Odpisz
16 marca 2017, 22:01
@xAzumiKx: pokosz
Odpisz
16 marca 2017, 22:03
@Nemezis_: Krwotok był wewnętrzny (czaszami dochodziło do krwotoku w jelitach) oraz nastąpił też kompletny paraliż
Odpisz
16 marca 2017, 22:04
zabiliście go?
Odpisz
16 marca 2017, 22:19
@xAzumiKx: #TeamKoty
Odpisz
17 marca 2017, 07:43
@Reaper_: #TeamPsyIKoty
Odpisz
18 marca 2017, 00:49
@xAzumiKx: it's now a doggo thread
Odpisz
16 marca 2017, 22:13
@Nemezis_: Nie
Odpisz
16 marca 2017, 18:26
To jest pies z Krakowa.
Odpisz
13 marca 2017, 18:01
To trochę straszne że ten pies ma ostrze przy głowie bo zawsze może sobie skórę czy coś przeciąć :v
Odpisz