memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 sierpnia 2017, 12:35
Na Białorusi jeszcze jeżdżą Łady w dobrym stanie
Odpisz
2 czerwca 2017, 21:21
Ojciec powiedział że kupi mi ładę samarę na osiemnastkę
17 marca 2017, 00:05
tylko ruskie samochody psują się przez stanie w garażu
16 marca 2017, 21:45
Sowieckie? Biorę.
16 marca 2017, 21:02
Takim samochodem to bym jeździł
12 marca 2017, 15:09
Lada gniotsja nie łamiotsja.
16 marca 2017, 18:04
@DobryKomuch: .
16 marca 2017, 18:10
@igor444: .
Edytowano - 16 marca 2017, 19:07
@Aatroxu: . (po co ten kropek obserwowania tymau)
16 marca 2017, 19:04
Tawarisze Zoomera
16 marca 2017, 18:19
nie nie mam już wątpliwości :)
Edytowano - 16 marca 2017, 18:15
Co? Młotkiem i taśmą naprawisz nawet dziołchę :v
Edytowano - 12 marca 2017, 15:40
Za "wspaniałe dzieło sowieckiej inżynierii" masz 5.
Edytowano - 12 marca 2017, 15:28
Już jestem pewny na 100%, że chce Ładę jako mój pierwszy samochód na osiemnastkę.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2017, 12:35
Na Białorusi jeszcze jeżdżą Łady w dobrym stanie
Odpisz
2 czerwca 2017, 21:21
Ojciec powiedział że kupi mi ładę samarę na osiemnastkę
Odpisz
17 marca 2017, 00:05
tylko ruskie samochody psują się przez stanie w garażu
Odpisz
16 marca 2017, 21:45
Sowieckie? Biorę.
Odpisz
16 marca 2017, 21:02
Takim samochodem to bym jeździł
Odpisz
12 marca 2017, 15:09
Lada gniotsja nie łamiotsja.
Odpisz
16 marca 2017, 18:04
@DobryKomuch: .
Odpisz
16 marca 2017, 18:10
@igor444: .
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 19:07
@Aatroxu: . (po co ten kropek obserwowania tymau)
Odpisz
16 marca 2017, 19:04
Tawarisze Zoomera
Odpisz
16 marca 2017, 18:19
nie nie mam już wątpliwości :)
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 18:15
Co? Młotkiem i taśmą naprawisz nawet dziołchę :v
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2017, 15:40
Za "wspaniałe dzieło sowieckiej inżynierii" masz 5.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2017, 15:28
Już jestem pewny na 100%, że chce Ładę jako mój pierwszy samochód na osiemnastkę.
Odpisz