Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2017, 23:44
jeśli ktoś znajdzie ten obrazek w losowych za kilka lat niech mi napisze pod tym kom. od pisze.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 20:07
@RyszardPetru: cześć
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:43
cześć
Odpisz
20 września 2017, 08:36
@RyszardPetru: hay
Odpisz
9 grudnia 2017, 21:29
@RyszardPetru: nie znalazłem w losowych. elo.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:57
@RyszardPetru: Miałeś odpisywać.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 23:17
A jednak, dał sobie z tym spokój.
Odpisz
24 czerwca 2018, 06:44
@RyszardPetru: rok może być?
Odpisz
23 października 2018, 22:44
@RyszardPetru: No elo
Odpisz
24 października 2018, 22:23
@Boberek00: a pan Swetru dalej nie odpisuje.
Odpisz
30 stycznia 2020, 19:09
@RyszardPetru: Szalom.
Odpisz
31 stycznia 2020, 11:27
@Numinax: elo
Odpisz
6 maja 2020, 13:32
@RyszardPetru: odpisujesz czy nie?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 22:10
@lukasz441: szalom
Odpisz
3 lutego 2021, 21:08
@RyszardPetru: Co tam?
Odpisz
26 lutego 2021, 13:46
@RyszardPetru: hej
Odpisz
18 maja 2021, 20:48
@RyszardPetru: Mam znalazłem. Czekam na nobla
Odpisz
18 maja 2021, 20:50
@drunk_dude: To czekaj dalej
Odpisz
24 maja 2021, 22:11
@RyszardPetru: witam
Odpisz
24 maja 2021, 22:22
@Teaves: cześć
Odpisz
25 listopada 2021, 14:37
@Akaajhf: cześć
Odpisz
25 listopada 2021, 16:52
@Kindero: siema
Odpisz
14 marca 2022, 21:02
@RyszardPetru: witam
Odpisz
14 marca 2022, 21:14
@Kroliczek99: hej
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:17
piłsudski to był komunista, dyktator i zbrodniarz.
Odpisz
20 września 2017, 08:36
Komunista walczący z komunistami?
Odpisz
9 grudnia 2017, 21:30
Masz raceje.
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:22
@YouGoSlavia: PPS, mówi to panu coś?
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:33
Polska partia socjalistyczna...
Odpisz
24 czerwca 2018, 11:05
rozrozniasz socjalizm od komunizmu?
Odpisz
29 maja 2020, 13:56
Takie samo gówno
Odpisz
13 marca 2017, 17:42
Piłsudski to był taki kozak, że nawet jadąc na kaszance wygląda bardziej zajebiście niż większość z nas będzie
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:44
@Gray1997: iektórzy przedstawiciele płci pięknej ujeżdżając kaszankę też wyglądają spoko
Odpisz
20 marca 2017, 05:06
najlepiej smażona na patelni z cebulką
Odpisz
20 marca 2017, 05:48
@ALKATRAZ: no
Odpisz
20 marca 2017, 07:10
@jacek1s: z grilla też jest ok
Odpisz
21 marca 2017, 18:38
@ALKATRAZ: kiełbase na patelni?
Odpisz
21 marca 2017, 17:43
Raz mieliśmy o tym temat. Piszemy i nagle pani krzyczy: NA KASZTANCE NIE NA KASZANCE.
Kiśniesz srogo
Odpisz
13 marca 2017, 18:24
Ujeżdżałbym.
Oczywiście chodziło o kaszankę, nie o Piłsudskiego, uwierzcie mi.
Odpisz
13 marca 2017, 21:04
Ja to i to.
Odpisz
13 marca 2017, 21:05
@Krzyniu: Ja bym też jadł.
Chodzi mi o Piłsudskiego, nie o kaszankę.
Odpisz
13 marca 2017, 21:12
Można to połączyć.
Odpisz
13 marca 2017, 21:15
@Krzyniu: Jeść Piłsudskiego ujeżdzając kaszankę, czy jeść kaszankę ujeżdżając Piłsudskiego?
Odpisz
13 marca 2017, 21:17
Jeść i ujeżdżać Piłsudskiego, jednocześnie jedząc i ujeżdżając kaszankę.
Odpisz
13 marca 2017, 21:20
@Krzyniu: Gdzie tak można? U Ciebie w mieszkaniu?
Odpisz
13 marca 2017, 21:47
Jak najbardziej.
Odpisz
13 marca 2017, 21:48
@Krzyniu: Jedziem tam!
Odpisz
19 marca 2017, 21:19
Hehe... Krzyniu mieszka w piwnicy.
Odpisz
19 marca 2017, 21:24
To w takim razie będę jadł Piłsudskiego ujeżdzając kaszankę jedząc kaszankę ujeżdżając Piłsudskiego u Krzynia w piwnicy!
Odpisz
19 marca 2017, 21:29
Trochę ciemno...
Odpisz
19 marca 2017, 21:34
Nie jest aż tak ciemno jak sobie rozjaśnię ekran.
Odpisz
19 marca 2017, 21:22
Kaszana.
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2017, 21:03
Pomyliłem kaszankę z gównem
czy jest coś ze mną nie tak?
Odpisz
19 marca 2017, 21:00
Śmiechłem mocno
Odpisz
13 marca 2017, 17:21
Jadłbym.
No i jazda konno też fajna.
Odpisz