Seksowne zdjęcie w toalecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Niegrzeczny Oskarek
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2020, 21:30
Co jest z tym dzieckiem?
Odpisz
6 lutego 2010, 10:50
Cycuszki ma ladne
Odpisz
1 listopada 2017, 17:45
@Katrex: wiem że w ch*j późno ale gdzie ty tam masz cycki to jest deska i ma jeszcze nasrane we łbie :/
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2018, 13:02
@Filipsss: No szybki jesteś, kolego.
Odpisz
9 stycznia 2019, 03:34
@Baturaj: bardzo szybki
Odpisz
15 lutego 2019, 22:39
@GKczol: widzę tu samych demonów szybkości
Odpisz
15 lutego 2019, 22:55
@stalamed: mój rekord na sto metrów to 19 sek
Odpisz
15 lutego 2019, 23:02
@GKczol: to chyba mamy podobny czas bo w 6 klasie podstawówki na 60m miałem 11sekund
Odpisz
1 listopada 2017, 17:44
Jest się czym chwalić deska i jeszcze ma nasrane we łbie xD
Odpisz
19 czerwca 2017, 16:36
@KontoUsunięte: naprawde przedszkola nie przeszedłeś
Odpisz
6 sierpnia 2011, 15:32
słąbe 1/5
Odpisz
1 października 2011, 15:54
słąbe co ty przedszkola nie przeszedłeś?
ale słabe 1/5
Odpisz
3 października 2011, 21:15
@MegaTron: zostaw mnie deeklu!!!
Odpisz
14 sierpnia 2011, 18:57
chodzi o kupe co ma na dupie
Odpisz
18 marca 2011, 12:53
ludzie skoro tego nie chcecie komentować to po co o tym piszecie???
Odpisz
23 grudnia 2010, 00:14
ja też
Odpisz
18 lutego 2010, 01:34
Wole tego nie komentować .
Odpisz
15 lutego 2010, 20:01
Wydaje mi się że znam ją może wiecie kto to ????????????
Odpisz
13 lutego 2010, 23:31
tylko jakieś idiotki tak robią bo zatym to dziecko żenada
Odpisz
11 lutego 2010, 21:04
no po prost modelka nie widzicie jej zgrabnej figury(sorry ale troche bierze mnie na wymioty) a podkreśla to dziecko(nie no teraz to mnie wzieło)noi jest piękne zdjecie(fuuuuuuuj , bleee) hehe 1
Odpisz
9 lutego 2010, 19:38
nie wiem jak można być taką idiotką... a później to na nk dodawać... pewnie się teraz cieszy "KoMecĆĆkaMmi" typu: "o0chH jAak $ŚwEeta$nIe :*** (<3) bUŚsś :*** :P
Odpisz
8 lutego 2010, 19:39
a jak się ta osoba nazywała ???
Odpisz
8 lutego 2010, 12:09
na nk był by taki komentarz: "jaka śliczna foćć!! buśśś <3"
żal..
Odpisz